Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ryszard Grobelny: "Bardzo serdecznie dziękuję ze 16 lat wspaniałej współpracy" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ryszard Grobelny: "Bardzo serdecznie dziękuję ze 16 lat wspaniałej współpracy"
02-12-2014 00:54   Redakcja
Kończący kadencję prezydent Ryszard Grobelny złożył wszystkim poznaniakom podziękowanie za 16-letnią współpracę, a także życzy powodzenia Jackowi Jaśkowiakowi.

Drodzy Poznaniacy,

Bardzo serdecznie dziękuję ze 16 lat wspaniałej współpracy. Za to, że zawsze byliście przy mnie, zawsze dodawaliście otuchy, zawsze wspomagaliście.
Minione 16 lat było wspaniałym okresem poznańskiego rozwoju w wielu obszarach, infrastrukturalnym, społecznym, inwestycyjnym. Jestem z tego dumny i jestem dumny z Waszej przedsiębiorczości. To dzięki Wam Poznań stał się jednym z najwspanialszych miast w Polsce.

Na swojej drodze przez te lata spotkałem wielu, wielu wspaniałych ludzi. Ludzi, którzy dużo mnie nauczyli, dzięki którym się rozwijałem i stałem się lepszym człowiekiem. Chciałbym im za to gorąco podziękować.

Raz jeszcze serdecznie gratuluję Panu Jackowi Jaśkowiakowi. Życzę mu, by udało się kontynuować dobry rozwój Poznania. Mam nadzieję, że pod Jego kierownictwem Poznań nadal będzie się dobrze rozwijał, a Jego marzenia i marzenia Poznaniaków zostaną zrealizowane.

Poznaniacy wybrali zmianę. Przyjmuję tę decyzję z pokorą i ufnością. Niezależnie od tego jak bardzo się wszyscy różnimy, powinniśmy zawsze wspierać te rozwiązania, które dla Poznania będą dobre. Życząc wszystkim, zarówno zwolennikom jak i przeciwnikom pomyślności, składam deklarację. Różnijmy się, ale współpracujmy. Współpracujmy, bo to nasza poznańska siła.

Z wyrazami szacunku,
Ryszard Grobelny
Prezydent Poznania
(1998-2014)


Komentarze (1)

02-12-2014 11:20:11
Hania
Bardzo ladna wypowiedz. Najbardziej podoba mi sie: "Różnijmy się, ale współpracujmy. Współpracujmy, bo to nasza poznańska siła." i to jest swieta prawda !!!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

kwi

15:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spotkanie Komitetu Organizacyjnego 30. Dni Łazarza

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Z cyklu: "Przez żołądek do kultury" - Francja - realizowane we współpracy z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty
Zapisy w sekretariacie Klubu Krąg.

25

kwi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Łazarskie Przedszkolaki - Seniorom
"Wiosenne przebudzenie" w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 48

26

kwi

do 28-04-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki "Pyrkon"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Debata o stereotypach przygotowana przez wolontariuszy z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: