Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Oddali kilka głosów na kandydata, policzyli zero - protest wyborczy w Komisji Wyborczej nr 47 w SP9 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Oddali kilka głosów na kandydata, policzyli zero - protest wyborczy w Komisji Wyborczej nr 47 w SP9
28-11-2014 07:59   Janusz Ludwiczak
Wraz z mężem głosowaliśmy w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 47, która mieściła się w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Łukaszewicza. Oddaliśmy głos na Adama Kaczmarka. Również moja rodzina i znajomi głosowali na niego. Sprawdziliśmy na wywieszonym protokole w szkole, że nasz kandydat nie otrzymał żadnego głosu - alarmuje nasza Czytelniczka, Joanna Woźniak, która zgłosiła już protest wyborczy.

Osiem protestów wyborczych trafiło do Sądu Okręgowego w Poznaniu. Wśród nich jest sprawa zgłoszona przez naszą Czytelniczkę, p. Joannę Woźniak, która kilka dni temu zgłosiła nam nieprawidłowości przy liczeniu głosów w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 47, która mieści się w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Łukaszewicza 9/13.

Wraz z mężem głosowaliśmy w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 47, która mieściła się w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Łukaszewicza. Oddaliśmy głos listę nr 4 pozycja 6 do Rady Miasta - na Adama Tomasza Kaczmarka. Również moja rodzina i znajomi głosowali na niego. Sprawdziliśmy na wywieszonym protokole w szkole, że nasz kandydat nie otrzymał żadnego głosu - mówi nasza Czytelniczka, Joanna Woźniak.

Pani Joanna zgłosiła już protest wyborczy w Sądzie Okręgowym oraz w Miejskiej Komisji Wyborczej na Placu Kolegiackim.

Na pewno głosowaliśmy w komisji nr 47, sprawdziliśmy kilka razy protokół z wynikami. Gdybyśmy tylko my, we dwoje głosowali na Adama Kaczmarka nie robiłam aż takiej afery. Ale jak to jest możliwe, że głosowała na niego również moja rodzina, znajomi i sąsiedzi. Wiem, że w Szkole Podstawowej nr 9 były aż trzy komisje - nr 46, 47 i 48. Na pewno głosowaliśmy w komisji nr 47, oddano na Adama Kaczmarka kilka głosów, a w protokole było głosów 0. Ponadto przez kilka lat sama byłam członkiem w obwodowej komisji wyborczej, więc na pewno nie mogłam pomylić się przy głosowaniu, znam zasady. - dodaje Joanna Woźniak.

Do sprawy wrócimy.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (6)

01-12-2014 10:02:16
mieszkaniec Łazarza
Jestem ciekawy jak sprawa się potoczy, proszę pana redaktora o informacje jak sprawa się zakończyła
01-12-2014 00:16:30
Gitka
To nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek. Takich nieprawidłowości jest zapewne więcej. Należy protestować, nie dajmy się oszukiwać.
28-11-2014 19:24:28
emeryt
Lokale wyborcze w SP nr 9 pomimo oznakowania nie spełniały warunków dla osób niepełnosprawnych. Tym osobom zafundowano wycieczkę po schodach w górę i w dół i z powrotem. Na moje pytanie dlaczego nie jest otwarte wejście dla tych osób członkowie komisji nr 47 odesłali mnie do woźnego szkoły. Może redakcja sprawdzi w niedzielę jak będzie.
28-11-2014 11:09:59
mieszkaniec łazarza
Informacja do pani as tu nie chodzi o to kto głosował na Pana Kaczmarka ale o prawidłowość w liczeniu głosów więc głupie aluzje niech as trzyma dla siebie bo jak wiem to nie jedyny taki przykład w poznaniu i popieram panią Woźniak bo oszukują nas na każdym kroku
28-11-2014 10:44:29
as
hahaha cala rodzinka Kaczmarka glosowala i sie biedny nie dostal... oh jak przykro...
28-11-2014 10:19:18
xxx
Proszę jak oszukują ludzi bardzo dobrze ze pani rozgłośnia ta sprawę
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: