Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Jest to człowiek o krystalicznym kręgosłupie moralnym" - Jarosław Gowin poparł Grobelnego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Jest to człowiek o krystalicznym kręgosłupie moralnym" - Jarosław Gowin poparł Grobelnego
26-11-2014 00:25   Janusz Ludwiczak
Lider Polski Razem poparł Ryszarda Grobelnego. "Jest to człowiek o bardzo dużych dokonaniach i bardzo krystalicznym kręgosłupie moralnym. W przeszłości różnie układały się stosunki między poznańskim Prawem i Sprawiedliwością a panem prezydentem Grobelnym" - powiedział podczas konferencji Jarosław Gowin.

W poniedziałek do Poznania przybyli przedstawiciele Polski Razem i Prawicy RP, by poprzeć Ryszarda Grobelnego, który ubiega się o piątą kadencję.

Po jednej stronie jest przedstawiciel Platformy Obywatelskiej. To jest człowiek, który reprezentuje nie jakiś centrowy nurt w ramach Platformy, to jest człowiek, który reprezentuje postawę skrajnie lewicową – dawał temu wyraz chociażby podczas tych gorących sporów o Golgota Picnic. Po drugiej stronie jest Ryszard Grobelny człowiek o bardzo dużym doświadczeniu samorządowym, człowiek o bardzo dużych dokonaniach i bardzo krystalicznym kręgosłupie moralnym. W przeszłości różnie układały się stosunki między poznańskim Prawem i Sprawiedliwością a panem prezydentem Grobelnym, ale jestem upoważniony do tego żeby zaapelować dzisiaj w imieniu kierownictwa zjednoczonej prawicy o skupienie się w drugiej turze wokół kandydatury Ryszarda Grobelnego – powiedział w WTK Jarosław Gowin, lider Polski Razem.


R E K L A M A

Komentarze (1)

26-11-2014 13:17:47
Nauczyciel emeryt
Grobelny i krystaliczny kręgosłup moralny? Ja chyba śnię!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

lut

do 23-02-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi ogrodnicze "Gardenia"
Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej "Sport Invest"
Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych "Special Days"

23

lut

do 24-02-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Krajowa Wystawa Myszy Rasowych i Nierasowych
Zwiedzanie w ramach biletu wstępu do Palmiarni (10 zł normalny, 7 zł ulgowy)

27

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - Kongo

28

lut

do 01-03-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie Targi Książki

01

mar

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przygody Wujka Ogórka"- impreza dla dzieci z rodzicami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: