Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Jest to człowiek o krystalicznym kręgosłupie moralnym" - Jarosław Gowin poparł Grobelnego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Jest to człowiek o krystalicznym kręgosłupie moralnym" - Jarosław Gowin poparł Grobelnego
26-11-2014 00:25   Janusz Ludwiczak
Lider Polski Razem poparł Ryszarda Grobelnego. "Jest to człowiek o bardzo dużych dokonaniach i bardzo krystalicznym kręgosłupie moralnym. W przeszłości różnie układały się stosunki między poznańskim Prawem i Sprawiedliwością a panem prezydentem Grobelnym" - powiedział podczas konferencji Jarosław Gowin.

W poniedziałek do Poznania przybyli przedstawiciele Polski Razem i Prawicy RP, by poprzeć Ryszarda Grobelnego, który ubiega się o piątą kadencję.

Po jednej stronie jest przedstawiciel Platformy Obywatelskiej. To jest człowiek, który reprezentuje nie jakiś centrowy nurt w ramach Platformy, to jest człowiek, który reprezentuje postawę skrajnie lewicową – dawał temu wyraz chociażby podczas tych gorących sporów o Golgota Picnic. Po drugiej stronie jest Ryszard Grobelny człowiek o bardzo dużym doświadczeniu samorządowym, człowiek o bardzo dużych dokonaniach i bardzo krystalicznym kręgosłupie moralnym. W przeszłości różnie układały się stosunki między poznańskim Prawem i Sprawiedliwością a panem prezydentem Grobelnym, ale jestem upoważniony do tego żeby zaapelować dzisiaj w imieniu kierownictwa zjednoczonej prawicy o skupienie się w drugiej turze wokół kandydatury Ryszarda Grobelnego – powiedział w WTK Jarosław Gowin, lider Polski Razem.


Komentarze (1)

26-11-2014 13:17:47
Nauczyciel emeryt
Grobelny i krystaliczny kręgosłup moralny? Ja chyba śnię!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: