Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Jest to człowiek o krystalicznym kręgosłupie moralnym" - Jarosław Gowin poparł Grobelnego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Jest to człowiek o krystalicznym kręgosłupie moralnym" - Jarosław Gowin poparł Grobelnego
26-11-2014 00:25   Janusz Ludwiczak
Lider Polski Razem poparł Ryszarda Grobelnego. "Jest to człowiek o bardzo dużych dokonaniach i bardzo krystalicznym kręgosłupie moralnym. W przeszłości różnie układały się stosunki między poznańskim Prawem i Sprawiedliwością a panem prezydentem Grobelnym" - powiedział podczas konferencji Jarosław Gowin.

W poniedziałek do Poznania przybyli przedstawiciele Polski Razem i Prawicy RP, by poprzeć Ryszarda Grobelnego, który ubiega się o piątą kadencję.

Po jednej stronie jest przedstawiciel Platformy Obywatelskiej. To jest człowiek, który reprezentuje nie jakiś centrowy nurt w ramach Platformy, to jest człowiek, który reprezentuje postawę skrajnie lewicową – dawał temu wyraz chociażby podczas tych gorących sporów o Golgota Picnic. Po drugiej stronie jest Ryszard Grobelny człowiek o bardzo dużym doświadczeniu samorządowym, człowiek o bardzo dużych dokonaniach i bardzo krystalicznym kręgosłupie moralnym. W przeszłości różnie układały się stosunki między poznańskim Prawem i Sprawiedliwością a panem prezydentem Grobelnym, ale jestem upoważniony do tego żeby zaapelować dzisiaj w imieniu kierownictwa zjednoczonej prawicy o skupienie się w drugiej turze wokół kandydatury Ryszarda Grobelnego – powiedział w WTK Jarosław Gowin, lider Polski Razem.


Komentarze (1)

26-11-2014 13:17:47
Nauczyciel emeryt
Grobelny i krystaliczny kręgosłup moralny? Ja chyba śnię!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

kwi

15:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spotkanie Komitetu Organizacyjnego 30. Dni Łazarza

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Z cyklu: "Przez żołądek do kultury" - Francja - realizowane we współpracy z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty
Zapisy w sekretariacie Klubu Krąg.

25

kwi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Łazarskie Przedszkolaki - Seniorom
"Wiosenne przebudzenie" w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 48

26

kwi

do 28-04-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki "Pyrkon"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Debata o stereotypach przygotowana przez wolontariuszy z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: