Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jacek Jaśkowiak otrzymał poparcie od SLD i społeczników - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jacek Jaśkowiak otrzymał poparcie od SLD i społeczników
23-11-2014 01:13   Janusz Ludwiczak
Anna Wachowska-Kucharska, Maciej Wudarski i Tomasz Lewandowski, którzy razem otrzymali prawie 39,5 tysiąca głosów poparli Jacka Jaśkowiaka, który walczy z Ryszardem Grobelnym o stanowisko prezydenta Poznania.

Co łączy Annę Wachowską-Kucharską, Tomasza Lewandowskiego i Macieja Wudarskiego? Wszyscy kandydowali na stanowisko prezydenta Poznania, ale żaden z nich nie wszedł do II tury. Kandydat SLD oraz dwóch komitetów społecznych poparli w sobotnie południe Jacka Jaśkowiaka, który jest kandydatem PO na prezydenta Poznania.

Nie jest to mechaniczne przekazanie poparcia, ponieważ coś takiego nie istnieje. Reprezentujemy niezwykle mądre i świadome elektoraty. Ludzie z pełnym przekonaniem głosowali na nas, a nie na obóz obecnej władzy i dwór Ryszarda Grobelnego, ponieważ wczytywali się w nasze programy - powiedział w trakcie konferencji Tomasz Lewandowski z SLD.

Znamy się z Jackiem 5 lat. Może to nie jest znajomość od dzieciństwa, ale ja mu po prostu ufam. Jestem przekonany, że choć momentami się różnimy, to będę głosował na Jacka Jaśkowiaka. Uważam, że to jest wielka szansa dla Poznania - dodał Maciej Wudarski z komitetu Koalicja Prawo do Miasta.

Anna Wachowska-Kucharska, Maciej Wudarski i Tomasz Lewandowski poparli Jacka Jaćkowiaka również ze względu na podobny program przegranych. Kandydat PO chce wybudować 4 tysiące mieszkań komunalnych, wybudować tramwaj na Naramowice, stworzyć usprawnienia dla pieszych, chronić kliny zieleni, budować żłobki ze środków rządowego programu "Maluch", wprowadzić limit 25 uczniów w szkołach podstawowych i gimnazjach, pomagać seniorom, czy także zwiększyć udział mieszkańców w życiu Poznania.

Wszyscy troje kandydaci, którzy ubiegali się o fotel gospodarza stolicy Wielkopolski dali Jackowi Jaśkowiakowi kredyt zaufania. Czy będzie skuteczny, przekonamy się 30 listopada.


Fot: Krzysztof Nowicki/zdjęcie dzięki uprzejmości portalu codziennypoznan.pl

Komentarze (5)

24-11-2014 12:28:40
maciej
Panie E#meryt-niech Pan zobaczy kto jest we władzach spółek miejskich,w urzędzie Miasta. -samo PO więc o czym mówimy? A przejście dla pieszych to "pikuś"
23-11-2014 22:19:47
E#meryt
No i tu się mylisz.Rada Miasta uchwala a Prezydent robi swoje. Przykład: przejście do Dworca.Rada MIasta zabezpieczyła w ubiegłym roku środki w budżecie na ten rok a PAN PREZYDENT powiedział że nie zrobi przejścia i słowa dotrzymał.Więc kto tu rządzi ???
23-11-2014 21:56:15
kaśka
@Carlos: Chyba kpisz sobie. Mało to od 16 lat mamy sitwę? Wiadukty widmo, dworzec, który jest jednym z boxów Shitty Srenter, miasto stojące galeriami handlowymi... wymieniać dalej. Zdecydowanie czas na zmiany. Dość Grobelandii!!
23-11-2014 21:42:16
Carlos
Dokładnie przecież to Rada Miasta rządzi gdzie PO ma duży udział osobowy w radzie, chodzi tylko o stołki i przejęcie władzy w Poznaniu - nic sie nie zmieni po za wymianą wszystkich zarządów i prezesów spółek miejskich - dopiero będzie bałągan ja już wolę obecną kadrę i doświadczonego bezpartyjnego Prezydenta - rozpoznawalnego znającego się na samorządzie, a nie wiadomo kogo - "przedsiębiorcę" chorego na włądzę na sznurku partii.
23-11-2014 10:19:42
maciej
"Kandydat PO obiecuje"..-przecież to PO przez trzy kadencje rządzi w radzie Miasta i nic nie zrobiło...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: