Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Szkoła z pasją - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Szkoła z pasją
20-11-2014 14:01   Janusz Ludwiczak
Być może już za kilka lat usłyszymy o sukcesach wielkich astronomów, piłkarzy czy piosenkarek, którzy byli absolwentami Szkoły Podstawowej nr 77 przy ul. Dmowskiego. W poniedziałek odbył się drugi etap projektu "Szkoła z pasją".

W poniedziałek uczniowie SP77 przedstawili kolegom i koleżankom swoje pasje i zainteresowania w ramach drugiego etapu projektu "Szkoła z pasją".

Wśród młodych pasjonatów są osoby, których pociąga kosmos, innych piłka nożna. Są również uczniowie, którzy interesują się muzyką, tańcem i śpiewem.

Projekt "Szkoła z pasją" realizujemy od kilku lat. W tym roku o udział poproszeni zostali uczniowie najmłodsi, którzy przygotowali m.in. prezentacje multimedialne dotyczące kosmosu, samochodów, piłki nożnej, kamieni i minerałów, klocków Lego, kotów domowych, przyrody, tańca, tenisa, koni, ptaków czy historii Poznania. Część uczniów zaprezentowała utwory na pianinie, układy taneczne i zaśpiewała własne piosenki. Na zakończenie "zerówki" rozgrzały publiczność pokazem tańca i zabaw grupowych - wyjaśnia Agnieszka Piątek, bibliotekarz SP77.

Gościem specjalnym była wychowawczyni klasy Id, która podzieliła się z zebranymi swoją pasją, jaką są konie i jeździectwo.

W poniedziałek swoje pasje i zainteresowania przedstawią uczniowie klas starszych. W stołówce będzie można zobaczyć wystawę kolekcji i zbiorów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: