Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Szkoła z pasją - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Szkoła z pasją
20-11-2014 14:01   Janusz Ludwiczak
Być może już za kilka lat usłyszymy o sukcesach wielkich astronomów, piłkarzy czy piosenkarek, którzy byli absolwentami Szkoły Podstawowej nr 77 przy ul. Dmowskiego. W poniedziałek odbył się drugi etap projektu "Szkoła z pasją".

W poniedziałek uczniowie SP77 przedstawili kolegom i koleżankom swoje pasje i zainteresowania w ramach drugiego etapu projektu "Szkoła z pasją".

Wśród młodych pasjonatów są osoby, których pociąga kosmos, innych piłka nożna. Są również uczniowie, którzy interesują się muzyką, tańcem i śpiewem.

Projekt "Szkoła z pasją" realizujemy od kilku lat. W tym roku o udział poproszeni zostali uczniowie najmłodsi, którzy przygotowali m.in. prezentacje multimedialne dotyczące kosmosu, samochodów, piłki nożnej, kamieni i minerałów, klocków Lego, kotów domowych, przyrody, tańca, tenisa, koni, ptaków czy historii Poznania. Część uczniów zaprezentowała utwory na pianinie, układy taneczne i zaśpiewała własne piosenki. Na zakończenie "zerówki" rozgrzały publiczność pokazem tańca i zabaw grupowych - wyjaśnia Agnieszka Piątek, bibliotekarz SP77.

Gościem specjalnym była wychowawczyni klasy Id, która podzieliła się z zebranymi swoją pasją, jaką są konie i jeździectwo.

W poniedziałek swoje pasje i zainteresowania przedstawią uczniowie klas starszych. W stołówce będzie można zobaczyć wystawę kolekcji i zbiorów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

sty

do 19-01-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

19

sty

10:00
Łazarz
Górny Łazarz - spacer z przewodnikiem Michałem Knapowskim
Zbiórka przed Palmiarnią
Organizatorzy: Łazęga poznańska

23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: