Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Szkoła z pasją - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Szkoła z pasją
20-11-2014 14:01   Janusz Ludwiczak
Być może już za kilka lat usłyszymy o sukcesach wielkich astronomów, piłkarzy czy piosenkarek, którzy byli absolwentami Szkoły Podstawowej nr 77 przy ul. Dmowskiego. W poniedziałek odbył się drugi etap projektu "Szkoła z pasją".

W poniedziałek uczniowie SP77 przedstawili kolegom i koleżankom swoje pasje i zainteresowania w ramach drugiego etapu projektu "Szkoła z pasją".

Wśród młodych pasjonatów są osoby, których pociąga kosmos, innych piłka nożna. Są również uczniowie, którzy interesują się muzyką, tańcem i śpiewem.

Projekt "Szkoła z pasją" realizujemy od kilku lat. W tym roku o udział poproszeni zostali uczniowie najmłodsi, którzy przygotowali m.in. prezentacje multimedialne dotyczące kosmosu, samochodów, piłki nożnej, kamieni i minerałów, klocków Lego, kotów domowych, przyrody, tańca, tenisa, koni, ptaków czy historii Poznania. Część uczniów zaprezentowała utwory na pianinie, układy taneczne i zaśpiewała własne piosenki. Na zakończenie "zerówki" rozgrzały publiczność pokazem tańca i zabaw grupowych - wyjaśnia Agnieszka Piątek, bibliotekarz SP77.

Gościem specjalnym była wychowawczyni klasy Id, która podzieliła się z zebranymi swoją pasją, jaką są konie i jeździectwo.

W poniedziałek swoje pasje i zainteresowania przedstawią uczniowie klas starszych. W stołówce będzie można zobaczyć wystawę kolekcji i zbiorów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: