Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Birofile zjechali na Targi, na których można kupić piwo miętowe, pieprzowe i kawowe - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Birofile zjechali na Targi, na których można kupić piwo miętowe, pieprzowe i kawowe
15-11-2014 23:33   Janusz Ludwiczak
Już po raz trzeci na MTP odbywają się Poznańskie Targi Piwne, na których można kupić złociste napoje z różnych lokalnych browarów. Na stoiskach można kupić również różne piwa smakowe - miętowe, kawowe, pieprzowe, bananowe czy śliwkowe. Nie brakuje również birofili, z którymi wymienić się kapslami, butelkami czy kuflami i innymi piwnymi pamiątkami i gadżetami.

Pawilon 3A zamienił się w piwną stolicę Polski z powodu odbywających się już po raz trzeci Poznańskich Targów Piwnych, na których można zakupić i wypić na miejscu (zarówno lane z kija jak i butelkowe) czy też w zaciszu domowym lub gronie innych wielbicieli złocistego trunku piwa z przeróżnych lokalnych browarów - zarówno te z całego kraju jak i z zagranicy, m.in. z Czech, Rosji, Ukrainy czy Irlandii.

Na stoiskach można było kupić również piwa smakowe - jagodowe, śliwkowe, bananowe, kawowe czy pieprzowe.

Na Poznańskich Targach Piwach spotkali się również birofile, z którymi można wymienić się kapslami, butelkami czy kuflami i innymi piwnymi pamiątkami i gadżetami.

Poznańskie Targi Piwne można zwiedzać jeszcze w niedzielę, w pawilonie 3a (wejście od ul. Bukowskiej) w godz. od 10:00 do 19:00. Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: