Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Birofile zjechali na Targi, na których można kupić piwo miętowe, pieprzowe i kawowe - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Birofile zjechali na Targi, na których można kupić piwo miętowe, pieprzowe i kawowe
15-11-2014 23:33   Janusz Ludwiczak
Już po raz trzeci na MTP odbywają się Poznańskie Targi Piwne, na których można kupić złociste napoje z różnych lokalnych browarów. Na stoiskach można kupić również różne piwa smakowe - miętowe, kawowe, pieprzowe, bananowe czy śliwkowe. Nie brakuje również birofili, z którymi wymienić się kapslami, butelkami czy kuflami i innymi piwnymi pamiątkami i gadżetami.

Pawilon 3A zamienił się w piwną stolicę Polski z powodu odbywających się już po raz trzeci Poznańskich Targów Piwnych, na których można zakupić i wypić na miejscu (zarówno lane z kija jak i butelkowe) czy też w zaciszu domowym lub gronie innych wielbicieli złocistego trunku piwa z przeróżnych lokalnych browarów - zarówno te z całego kraju jak i z zagranicy, m.in. z Czech, Rosji, Ukrainy czy Irlandii.

Na stoiskach można było kupić również piwa smakowe - jagodowe, śliwkowe, bananowe, kawowe czy pieprzowe.

Na Poznańskich Targach Piwach spotkali się również birofile, z którymi można wymienić się kapslami, butelkami czy kuflami i innymi piwnymi pamiątkami i gadżetami.

Poznańskie Targi Piwne można zwiedzać jeszcze w niedzielę, w pawilonie 3a (wejście od ul. Bukowskiej) w godz. od 10:00 do 19:00. Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: