Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wieczorem przedstawimy nasze sondażowe wyniki wyborów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wieczorem przedstawimy nasze sondażowe wyniki wyborów
16-11-2014 00:06   Janusz Ludwiczak
W niedzielę, tuż po zakończeniu ciszy wyborczej przedstawimy pierwsze wyniki wyborów, które zostaną przeprowadzone przez portal lazarz.pl metodą exit poll (sondażem bezpośrednim).

W momencie, gdy zamknięte zostaną lokale, w których głosowaliśmy i zakończy się cisza wyborcza przedstawimy sondażowe wyniki wyborów.

Portal lazarz.pl planuje przeprowadzić w dniu wyborów sondaż metodą exit poll (czyli bezpośredni).

Podobny sondaż przeprowadziliśmy podczas ostatnich wyborów samorządowych, 4 lata temu. Błąd w sondażu przeprowadzonym przez portal lazarz.pl w stosunku do rzeczywistych wyników nie przekroczył 3%. Badanie zostało przeprowadzone na próbie prawie 200 osób przed 14 z 23 lokali wyborczych.

Metoda, którą przyjęliśmy - bezpośrednich wywiadów przy wyjściu z lokalu wyborczego okazała się wiarygodna. Sprawdziliśmy nasz sondaż w stosunku do rzeczywistych wyników z 14 obwodowych komisji wyborczych (nr 50, 51, 52, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 66, 67, 68, 69, 70, czyli mieszczących się w Szkołach Podstawowych nr 69, 77, Gimnazjum nr 51, Zespole Szkół Muzycznych, Zespole Szkół Handlowych, II LO i Klubie Osiedlowym "Krąg").

Natomiast, gdy tylko zostaną przez nas zebrane wyniki z lokali wyborczych - obwodowych komisji wyborczych z terenu całej dzielnicy Łazarz podamy oficjalne wyniki wyborów.

Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Łazarz wybrał - pierwsze wyniki wyborów {RELACJA MINUTA PO MINUCIE}


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: