Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Gdzie, jak i na kogo głosować? - INFORMATOR WYBORCZY - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Gdzie, jak i na kogo głosować? - INFORMATOR WYBORCZY
14-11-2014 13:15   Janusz Ludwiczak
W niedzielę, 16 listopada w godz. od 7 do 21 wybierać będziemy prezydenta Poznania, radnych miejskich i przedstawicieli sejmiku wielkopolskiego. Przedstawiamy szczegółowy informator JAK, GDZIE I NA KOGO GŁOSOWAĆ?

Jak głosujemy? - sposoby głosowania

Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

Na kogo głosujemy? - lista kandydatów


Jak głosujemy? - sposoby głosowania

Głosować będzie można w niedzielę, 16 listopada 2014 w godz. od 7:00 do 21:00.

Otrzymamy trzy karty do głosowania:

  • różową, na której spośród kandydatów głosujemy TYLKO NA JEDNEGO KANDYDATA NA PREZYDENTA POZNANIA zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata.
    Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.
  • białą, na której spośród kandydatów głosujemy TYLKO NA JEDNEGO KANDYDATA DO RADY MIASTA zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata.
    Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.
  • niebieską, na której spośród kandydatów głosujemy TYLKO NA JEDNEGO KANDYDATA DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata.
    Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.


Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

Od wyborów do Parlamentu Europejskiego zmieniły się siedziby Obwodowych Komisji Wyborczych. Nie zagłosujemy już w VIII LO, Zespole Szkół Muzycznych, Młodzieżowym Domu Kultury nr 3, Klubie Osiedlowym "Krąg" oraz w Domu Studenckim "Eskulap". Wynika to m.in. z tego, że lokale nie są własnością miasta, albo nie można już zrobić w nich siedziby obwodowej komisji wyborczej. Ponadto każdy obwód musi liczyć od 500 do 3000 wyborców.

O tym, czy jesteśmy wpisani do rejestru wyborców w Poznaniu można dowiedzieć się na trzy sposoby:

Poniżej przedstawiamy szczegółową listę siedzib obwodowych komisji wyborczych:

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 38
Szkoła Podstawowa nr 77 ul. Dmowskiego 50

ul. Dmowskiego 62,
ul. Drobna wszystkie adresy
ul. Duszna wszystkie adresy
ul. Dwatory 1a, 2a, 2b,
ul. Głogowska 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141,
ul. Górecka 1, 2, 3, 5,
ul. Hetmańska 52, 54, 56, 58a, 60, 60a, 62, 74,
ul. Krauthofera 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 39, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 55E, 55F, 55G, 55H, 55I, 55K, 55L, 55M, 55N, 55O, 55P, 55R, 55S, 55T, 55U.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 39
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62

ul. Arciszewskiego wszystkie adresy
ul. Biedrzyckiego wszystkie adresy
ul. Cybulskiego wszystkie adresy
ul. Głogowska 114, 114a, 116, 118, 120, 122, 124, 124a, 126, 128, 136, 138,
ul. Hetmańska 2a, 4, 4a, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36a, 38, 40, 40a, 42, 44, 46,
ul. Jarochowskiego 41, 41a, 41b, 43, 45, 47, 47a, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77,
ul. Kasprzaka 38, 40, 41, 41a, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64,
ul. Nehringa wszystkie adresy,
ul. Palacza 8, 10, 12, 18, 18b, 20, 22, 26, 28, 30/34, 36, 38,
ul. Rogalińskiego wszystkie adresy,
ul. Winklera wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 40
Przedszkole nr 32 "Świerszczykowe Nutki", ul. Chociszewskiego 44c

ul. Bogusławskiego 19a, 21, 21a, 22, 24, 24a, 26, 26a, 27, 29, 30, 31, 32, 34,
ul. Chociszewskiego b.d., b.d.2, b.d.4, b.d.5, 2, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 22b, 22c, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 37a, 39, 41, 41a, 43, 43a, 45, 47,
ul. Głogowska 102, 104, 106, 106a, 107, 108, 109, 111, 112,
ul. Hetmańska 1, 1A, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15/19a, 15/19b, 15/19c, 15/19d, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
ul. Jarochowskiego 36, 38, 39, 39a, 40, 42, 44, 48a,
ul. Kasprzaka 22a, 24, 26, 28a, 30, 32, 32a, 33, 34, 34a, 34b, 34c, 35,
ul. Potworowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22,
ul. Stablewskiego 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
ul. Szymborska wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 41
Gimnazjum nr 51, ul. Potockiej 38

ul. Dmowskiego 39, 41, 48, 50,
ul. Głogowska 113, 115, 115a, 117,
ul. Hetmańska 55, 55A, 55B, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,
ul. Kolejowa 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/21, 22, 23, 29, 29a, 30, 31, 32, 32a, 33, 34, 34a,
ul. Lodowa 30, 32, 34, 34a, 36, 41, 41a, 41b, 43, 43a, 45,
ul. Łukaszewicza 31, 31a, 33, 33a, 35, 35a, 35b, 35c, 35d, 37a, 37b, 37c, 39, 43, 50,
ul. Potockiej 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 50, 51,
ul. Załęże wszystkie adresy

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 42
Gimnazjum nr 51, ul. Potockiej 38

ul. Dmowskiego 2a, 4, 5/7a, 5/7b, 5/7c, 5/7d, 5/7e, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38a, 40, 42,
ul. Lodowa 1, 3, 5, 7, 7a, 9, 11, 13, 15, 17, 19a, 19b, 19c, 19d, 27, 29, 29a, 31, 33, 35, 1/3,
ul. Łukaszewicza 20a, 22, 24, 26, 26a, 28, 28a, 30, 32, 32A, 34, 36, 38, 38a, 40, 40a, 42, 44,
ul. Potockiej 31, 31a, 33, 33a, 35, 39a, 39b, 39c, 41a, 41b, 41c, 43a, 43b, 43c, 45a, 45b, 45c,
ul. Stablewskiego 3a, 5, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 7, 9, 9a, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 43
Gimnazjum nr 51, ul. Potockiej 38

ul. Bogusławskiego 10, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 18a, 18b,
ul. Chłodna wszystkie adresy
ul. Głogowska 85, 86, 86a, 87, 88, 88a, 89A, 89B, 90, 91a, 91b, 91c, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99a, 100, 101, 103, 105,
ul. Jarochowskiego 18, 26, 28, 30, 30a, 32, 34, 34a, 34b,
ul. Kasprzaka 11, 13, 16, 19, 21, 23, 25, 27,
ul. Lodowa 2, 4, 4a, 4b, 6, 8, 10, 10a, 12, 12a, 16, 18, 20, 22, 24, 26,
ul. Morawskiego wszystkie adresy,
ul. Potockiej 21, 23, 25,
ul. Potworowskiego 15, 15a, 17, 17a,
Rynek Łazarski 17, 18, 19,
ul. Sczanieckiej 2, 2a, 4, 4a, 6, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 10, 12, 14A, 16,
ul. Stablewskiego 19, 19a, 21, 23, 25, 27, 27a, 27b, 31, 31a, 33, 33a, 44, 46.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 44
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych, ul. Wyspiańskiego 27

ul. Bogusławskiego 2, 4, 4a,
ul. Chociszewskiego 24, 24a, 24b, 26, 26a, 28, 28a, 30, 30a, 32, 32a, 34, 34a, 34b, 36, 38, 40, 42, 44, 44a, 44b, 44c, 46, 46a, 48, 48a, 50, 50a, 52, 52a, 54, 54a, 54b,
ul. Drużbackiej 2, 4, 6, 8,
ul. Jarochowskiego 1, 2, 2a, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18,
ul. Limanowskiego 13, 15, 15 a, 15b, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18b, 19, 20, 21, 22, 23, 23a, 24, 24a, 25, 25a, 27, 27a, 29, 31, 15a,
ul. Matejki 40, 41, 42,
ul. Niegolewskich 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 28b, 28c, 30, 30a, 30b, 32, 34, 36,
ul. Reymonta 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33A, 35, 39,
ul. Wyspiańskiego 15, 15a, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27a, 29, 33, 39, 41, 43, 45.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 45
Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Berwińskiego 2/4

ul. Berwińskiego wszystkie adresy,
ul. Drużbackiej 1, 1a, 3, 5, 7,
ul. Głogowska 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64a, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,
ul. Kasprzaka 1, 1a, 2, 2a, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 7, 7a, 8,
ul. Klonowica wszystkie adresy,
ul. Limanowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12,
ul. Matejki 29, 30/31, 32/33, 33a, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 48/49,
ul. Niegolewskich 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15a, 16, 17, 19, 21, 23,
ul. Sczanieckiej 1, 1a, 3, 3a, 5, 5a, 5b, 7, 7a, 9, 9a, 11, 11a,
ul. Wyspiańskiego 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 46
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

ul. Dmowskiego 3,
ul. Głogowska 51, 53, 55/57, 59, 61, 63, 65, 65a, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83,
ul. Kanałowa 17, 18,
ul. Kącik wszystkie adresy,
ul. Łukaszewicza 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14a, 14b, 16, 16a, 16b,
ul. Małeckiego 8/9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a,
ul. Niegolewskich 1, 2-4, 3, 5,
Rynek Łazarski 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 15, 16,
ul. Strusia 1, 2, 2a, 2b, 3, 3a, 10, 11, 12.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 47
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

ul. Calliera wszystkie adresy,
ul. Graniczna 9/10, 11, 12, 12a, 12B, 13, 13a, 13b, 14, 15,
ul. Karwowskiego 1, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,
ul. Kolejowa 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42A, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 52a, 53,
ul. Łukaszewicza 1, 3, 5, 7, 9/13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 29c,
ul. Mottego wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 48
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

ul. Gąsiorowskich 7, 8, 9, 10, 11, 12,
ul. Głogowska 35, 35a, 37, 37a, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45, 47, 47a, 47d, 49,
ul. Graniczna 1, 3, 4, 5, 6, 7,
ul. Kanałowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15a, 13a,
ul. Kolejowa 55, 55a, 57,
ul. Małeckiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37,
ul. Strusia 5, 6, 7, 8, 9.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 49
Zespół Szkół Handlowych, ul. Śniadeckich 54/58

ul. Bukowska 12,
ul. Dworcowa 5, 9,
ul. Gąsiorowskich 2, 3, 4, 5, 5a, 6,
ul. Głogowska 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26a, 27, 28, 29, 30, 31/33, 32, 34, 36, 38, 40,
ul. Grunwaldzka 6, 16/18, 16a, 20a, 20b,
ul. Kolejowa 1, 1/3,
ul. Konopnickiej wszystkie adresy,
ul. Małeckiego 38,
ul. Matejki 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8/10, 11, 18, 22,
ul. Orzeszkowej wszystkie adresy,
ul. Parkowa 1, 3, 3a, 5, 7, 9, 11,
ul. Stolarska wszystkie adresy,
ul. Śniadeckich 1, 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 14a, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 40, 42, 44, 50, 52, 54/58, 60,
ul. Święcickiego wszystkie adresy,
ul. Zachodnia wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 50
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10

ul. Chełmońskiego wszystkie adresy,
ul. Grottgera 14, 15, 16,
ul. Kossaka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
ul. Matejki 50, 51, 51a, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
ul. Siemiradzkiego 2, 3, 3a, 4, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12,
ul. Wyspiańskiego 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
ul. Ułańska 2, 4, 6, 8.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 51
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10

ul. Grottgera 1, 2, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 6A, 7, 7a, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13,
ul. Grunwaldzka 22, 24/26, 24/26A, 28a, 34, 34a, 38, 38a, 38b, 40, 42, 44,
ul. Iłłakowiczówny wszystkie adresy,
ul. Kossaka 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23,
ul. Matejki 61, 62, 62a, 63, 64, 65, 65a, 65b, 66, 67, 68,
ul. Reymonta 3, 5, 7, 9, 11/13, 15, 17, 17a, 19,
ul. Siemiradzkiego 5, 5a, 6,
ul. Skryta wszystkie adresy,
ul. Ułańska 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22A, 22B,
ul. Wojskowa 1A, 1B, 1C, 1D, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 3H, 3J, 3K, 3L, 5, 6, 8, 8A, 9F, 9G, 9H, 10, 10A,
ul. Wyspiańskiego 26, 26A, 26B, 38.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 52
Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Przybyszewskiego 37

ul. Biała wszystkie adresy,
ul. Bukowska 16, 18, 18a, 20, 24, 26, 26a, 28, 30, 32, 34, 34a, 70,
ul. Grunwaldzka 1, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 31a, 31b, 31c, 33a, 33b, 33c, 35a, 35b, 35c, 37a, 37b, 41a, 41b, 43, 43a,
ul. Marcelińska 4a, 4b, 6, 8a, 8b, 10, 14, 15, 15A, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 34, 36a, 36b, 36c, 4,
ul. Niecała wszystkie adresy,
ul. Polna 39, 41, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 72a, 74, 76, 78, 80, 80a, 82, 82a, 84, 84a, 86, 86a, 86b, 86c, 86d,
ul. Rokietnicka wszystkie adresy,
ul. Przybyszewskiego 37A, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45,
ul. Szylinga wszystkie adresy,
ul. Wojskowa 11/13a, 11/13b, 11/13c, 11/13d, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a, 25,
ul. Zakątek wszystkie adresy.


Na kogo głosujemy? - lista kandydatów

Lista kandydatów na Prezydenta Poznania:

  1. Tadeusz Dziuba - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  2. Bogdan Grobelny - Komitet Wyborczy Wyborców Bogdana Grobelnego
  3. Ryszard Grobelny - Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
  4. Jacek Jaśkowiak - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
  5. Zygmunt Kopacz - Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
  6. Tomasz Lewandowski - Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
  7. Anna Wachowska-Kucharska - Komitet Wyborczy Wyborców Anny Wachowskiej-Kucharskiej
  8. Maciej Wudarski - Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Prawo do Miasta


Lista kandydatów do Rady Miasta Poznania z okręg nr 2: Łazarz-Jeżyce-Ogrody-Stary Grunwald:

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:
1. Małgorzata Ewa Nowak
2. Mariusz Mańczak
3. Anna Szmandra
4. Łukasz Guliński
5. Martyna Rutkowska
6. Tomasz Frąckowiak
7. Anna Elżbieta Nowak

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
1. Lidia Dudziak
2. Janusz Kapuściński
3. Iwona Rajewicz-Szyba
4. Zbigniew Majchrzak
5. Sara Szynkowska Vel Sęk
6. Stanisław Gorzelańczyk
7. Alicja Połubińska
8. Jakub Kozłowski
9. Andrzej Ciesielski
10 Jerzy Szarwark

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP:
1. Krzysztof Skrzypinski
2. Łukasz Mikuła
3. Agnieszka Kapitan-Szymańska
4. Anna Wilczewska
5. Jakub Kucharczyk
6. Adam Kaczmarek
7. Adrian Olszewski
8. Joanna Górecka-Nowak
9. Elżbieta Kralkowska-Mielcarek
10. Roman Ratajczak

Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem:
1. Katarzyna Kretkowska
2. Maria Łazarz
3. Piotr Urbaniak
4. Teresa Piasna
5. Adam Wierzbicki
6. Katarzyna Owsianna
7. Joanna Podhajska
8. Florian Jopek
9. Grażyna Mizera
10. Aleksander Raźniewski

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke:
1. Mariusz Domański
2. Jakub Nawrocki
3. Grzegorz Kotłowski
4. Anna Meisnerowska-Leszczyńska
5. Adam Nowak
6. Natalia Szorcz
7. Konrad Bartkowiak
8. Joanna Nawrocka
9. Maria Szymkowiak
10. Maciej Wiertelak

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Obywatelskie Wolność:
1. Ewa Wojciechowska
2. Krzysztof Swornowski
3. Danuta Wrona
4. Krzysztof Mucha
5. Jacek Adamczak

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Prawo do Miasta:
1. Aleksandra Sołtysiak-Łuczak
2. Roman Modrzyński
3. Elżbieta Banaszak
4. Karolina Resińska-Miesiąc
5. Mirosława Bączyk
6. Jacek Polewski
7. Hanna Grzeszczuk-Brendel
8. Michał Rapp
9. Filip Schmidt
10 Maja Brzozowska-Brywczyńska

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska:
1. Wojciech Wośkowiak
2. Joanna Janowicz-Strzyżewska
3. Janusz Cybichowski
4. Zdzisław Szkutnik
5. Elżbieta Wysocka
6. Maria Homan
7. Elżbieta Wyrębska
8. Hieronim Stawujak
9. Małgorzata Krzywińska
10. Arkadiusz Ładziński

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Anny Wachowskiej-Kucharskiej:
1. Agnieszka Glapa
2. Maria Bąk-Ziółkowska
3. Anna Korzan
4. Julia Wójciak-Pleyn
5. Joanna Drogomirecka
6. Zbigniew Zieliński
7. Maciej Wasielewski
8. Patrycja Dopierała
9. Ryszard Przybyła
10. Michał Tomaszewski


Lista kandydatów do Sejmiku Wielkopolskiego:

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy PSL
1. Przemysław Pacia
2. Bączkowski Dariusz
3. Mroczek Izabela
4. Kaczmarek Andrzej
5. Czeszewska Barbara Teresa
6. Sokalski Janusz Eugeniusz
7. Konieczna Elżbieta Barbara
8. Gaj Renata
9. Tomczak Przemysław Marek
10. Maciejewski Mirosław
11. Rębarz Katarzyna Bogumiła
12. Dobrzeniecki Przemysław

Lista nr 2 - KW Demokracja Bezpośrednia
1. Gutkiewicz Maciej Maria
2. Długosz Mateusz Piotr
3. Jaworska Anastazja
4. Stejakowski Krzysztof
5. Połajdowicz Katarzyna

Lista nr 3 – KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Hoffmann Zbigniew Grzegorzlat
2. Czerwiński Zbigniew
3. Jacyna-Onyszkiewicz Zbigniew
4. Kucharski Dariusz Piotr
5. Brokl-Stolarczyk Barbara Katarzyna
6. Jurga Grzegorz Jan
7. Wycisk Włodzimierz Jerzy
8. Brzozowska Iwona Anna
9. Zabłocki Stanisław Jan
10. Ciosek Ewa Małgorzata
11. Liminowicz Katarzyna
12. Kodym-Sulanowska Magdalena Maria

Lista nr 4 – KW Platforma Obywatelska RP
1. Wojtasiak Leszek
2. Sokołowska Tatiana Marta
3. Wituski Maciej Maria
4. Zawieja Jan Henryk
5. Lachor-Adamska Justyna
6. Skóra Roman Ryszard
7. Gutorska Agata Hanna
8. Długa Ilona
9. Giedrojć Rafał Paweł
10. Połeć Matylda Anna
11. Szeląg Hanna
12. Królczyk Bartosz

Lista nr 5 – KWW Ruch Narodowy
1. Długosz Rafał Tomasz
2. Jabłońska Natalia
3. Biały Przemysław Jan
4. Jacieczko Dorota
5. Józwiak Monika

Lista nr 6 – KWW SLD Lewica Razem
1. Witkowski Waldemar Włodzimierz
2. Dylewska-Światowiak Izabela
3. Zalewski Bogusław Paweł
4. Dutkiewicz Lucjan Gerard
5. Mikołajczak Danuta
6. Pałka Stanisław
7. Mokronowska Ilona Ewa
8. Dobrzański januszdariusz
9. Arasimowicz-Banaszak Grażyna Jadwiga
10. Frąszczak-Nowak Ewa
11. Kaczmarek Bartosz Piotr
12. Bukowianewa

Lista nr 7 – KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke
1. Bednarz Artur Wojciech
2. Musiałek Krzysztof Grzegorz
3. Heliński Paweł Honoriusz
4. Kupka Damian
5. Karpiński Stanisław Mariusz
6. Szeląg Urszula
7. Wargin-Torchała Joanna Małgorzata
8. Różański Adrian
9. Głowacka Ewa
10. Bergmann Maria Jadwiga
11. Pulik Magdalena Agnieszka
12. Radogostowicz Ziemowit Wacław

Lista nr 8 – KW Twój Ruch
1. Krawczykowski Jacek Marek
2. Darecka Joanna Maria
3. Muzyczek Janusz
4. Wnękowska Ewa Izabela
5. Mroczek Marcin Adam
6. Sydor Marta Helena
7. Wesołowski Łukasz Adam
8. Kosicka Anna Maria
9. Wąż Dariusz Adam
10. Olszewska Aneta Teresa
11. Biłozor Przemysław
12. Lubka Tomasz Dariusz

Lista nr 9 - KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
1. Kruszyński Mirosław
2. Lipiński Dariusz
3. Dudzińska Krystyna Józefa
4. Bujakiewicz Katarzyna
5. Ziółkowski Szymon
6. Radomska Beata
7. Siebert Mariusz Wojciech
8. Grzymisławska-Słowińska Halina
9. Karaś Andrzej Bolesław
10. Glapka Barbara Zofia
11. Borowiak Anna Barbara
12. Pucek Jarosław

Lista nr 10 – - KW Samoobrona
1. Kozak Witold Józef
2. Cichocka Elżbieta Iwonka
3. Pawlak Marek Przemysław
4. Broda Piotr Paweł
5. Mikołajczyk Patrycja Maria
6. Waścińska Wiesława
7. Malczewski Zenon
8. Wendlandt Damian Marek

Lista nr 11 - KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność
1. Sytek Przemysław Wojciech
2. Jaźwiecka Elżbieta Wiesława
3. Świtoń Jarosław
4. Siejak Aleksandra Maria
5. Jegier Bolesław Ryszard

Lista nr 12 – KWW Narodowego Odrodzenia Polski
1. Woronik Paweł
2. Antkowiak Marta Katarzyna
3. Trała Monika Ewa
4. Złotowicz Janusz Tomasz
5. Orpel Monika Anna

Lista nr 13 - KWW Lista Bogdana Grobelnego
1. Grobelny Tomasz
2. Springer Marzena Elżbieta
3. Gorczyńska Agata Anna
4. Pankowska Izabela
5. Kaczmarek Radosław Przemysław
6. Wojtalewicz Rafał Jan
7. Weiss Janina Teresa


Jak głosujemy? - sposoby głosowania

Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

Na kogo głosujemy? - lista kandydatów


Komentarze (4)

15-11-2014 08:10:51
miś
W spisie brak nr Kolejowa 5a, pod nr 5 jest siedziba spółki Przewozy Regionalne, nie ma tam mieszkańców. Dotyczy OK nr 41.
14-11-2014 20:27:46
emeryt
W niedzielę okaże się czy lokale są faktycznie przyjazne osobom starszym i niepełnosprawnym. Na poprzednich wyborach Szkoła nr 9 pomimo, że ma takie wejście zafundowała ludziom wspinaczkę po schodach.
14-11-2014 14:26:28
Agnieszka Glapa
To wtedy, albo w swoim miejscu zamieszkania, albo do środy można było w Urzędzie Miasta dopisać się do spisu wyborców. Szkoda, bo każdy głos jest ważny... Pozdrawiam :)
14-11-2014 13:24:09
aNN
a co jeśli Poznaniak nie ma się meldunku - nigdzie ? to gdzie ma głosować ?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: