Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zderzenie dwóch aut z tramwajem przy Parku Wilsona - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zderzenie dwóch aut z tramwajem przy Parku Wilsona
06-11-2014 09:22   Janusz Ludwiczak
Po godz. 8 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych z tramwajem linii nr 5.

Do zdarzenia doszło tuż po godz. 8 na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej z Berwińskiego i Kanałową. Jak powiedział nam dyżurny Nadzoru Ruchu MPK przerwa w ruchu tramwajowym na ulicy Głogowskiej w obu kierunkach trwała od godz. 8:13 do 8:19. Do wypadku nie doszło z winy motorniczego, sprawcą kolizji są kierowcy samochodów. W zdarzeniu na szczęście nikomu nic się nie stało, interwencja pogotowia nie była potrzebna.


Fot: Borys Fromberg
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Cinquecento wjechało w słup sygnalizacji świetlnej przy kościele Matki Boskiej Bolesnej

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (3)

06-11-2014 14:44:52
JS
Gdyby dumni posiadacze praw jazdy znali przepisy i się do nich stosowali, to nie byłoby żadnych stłuczek na tych lewoskrętach. Ale jeśli ktoś prawidłowo stoi na lewym pasie z włączonym migaczem, to jest totalnie otrąbiony przez debili spieszących się Bóg wie gdzie. Zresztą policyjne radiowozy skręcające z Głogowskiej też notorycznie blokują torowisko - niestety przykład idzie z góry. I tak, jak napisałeś - zmorą są parkujące "na chwilę" samochody na prawym pasie. Dziś na odcinku Kanałowa - Gąsiorowskich stało 9 aut, skutecznie blokując ruch na Głogowskiej. Policja ma to gdzieś, a nieroby ze straży miejskiej zajmują się tylko zakładaniem blokad w dziwnych miejscach.
06-11-2014 13:16:03
Łazarz
Podobnie lewoskręt z Głogowskiej w Śniadeckich. Mój rekord: (skręcając z lewego pasa w Śniadeckich) - autobus z prawej (więc wąsko) - dwa tramwaje w obie strony - później kilka samochodów - później rowerzysta na pasach - później pijany pieszy na czerwonym Dopiero zjechałem ze skrzyżowania Normalnie tam przynajmniej zawsze są 2 sytuacje z wymienionych. Dodatkowo: Na tym skrzyżowaniu - przy sołtysówce staja dostawy do sklepów więc i prawy pas może być zblokowany. Albo jest korek Głogowska ze strony przeciwnej. (Prawy pas wszyscy skręcają w prawo w Sniadeckich, np jak są Targi rano 8-10)
06-11-2014 11:58:56
Roman Modrzynski
tak jak mówiłem tam trzeba cos wymyslic to bardzo niebezpieczne miejsce
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

wrz

do 01-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi dla seniorów

02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: