Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pół tysiąca kotów rasowych będzie można zobaczyć w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pół tysiąca kotów rasowych będzie można zobaczyć w Arenie
07-11-2014 12:33   Janusz Ludwiczak
W najbliższy weekend w Arenie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, na której swojej wdzięki prezentować będzie ponad 500 futrzaków, m.in. z Czech, Danii, Szwecji, Holandii, Lity, Ukrainy, Austrii i Polski.

Ponad 500 futrzaków, m.in. z Litwy, Ukrainy, Czech, Austrii, Holandii, Danii, Szwecji i Holandii zjedzie w weekend do Areny by wziąć udział w Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych i walczyć o tytuł najpiękniejszego mruczka.

Tegoroczna wystawa jest wyjątkowa pod wieloma względami, między innymi w tym roku obchodzony będzie jubileusz 30-lecia rejestracji pierwszego kota rasowego w Poznaniu. Podczas imprezy odbędą się dwie specjalistyczne wystawy, pierwsza - sobotnia poświęcona będzie kotom bengalskim, w tym również uznaniu nowego koloru srebrnego dla tej rasy, zaś niedzielna to święto kota rasy Ragdoll - pięknych pluszaków o niebieskich oczach i jedwabistym futerku - zapowiada Joanna Musialska, wiceprezes Klubu Miłośników Kotów Rasowych Felis Posnania, organizatora wystawy.

Wystawie będzie towarzyszyć kiermasz artykułów dla kota i psa, pokaz gryzoni (mają pojawić się również fretki, świnki morskie oraz jeże pigmejskie). Będzie również kącik dla najmłodszych.

Wystawa to jedna z niewielu okazji dla zwiedzających na obejrzenie tak licznie przybyłych przedstawicieli kociego świata, możliwość obserwowania jak i zdobywania wiedzy na temat ras , zwyczajów i ich charakterów. Hodowcy z całego świata przybędą by móc zaprezentować koty między innymi rasy perskiej, egzotycznej, ragdoll, Maine coon, bezwłosych sfinksów, czy też gadatliwych kotów orientalnych. Podczas imprezy zwiedzający będą mogli zakupić niezbędne artykuły dla swoich pupili. Drapaki, kuwety, piaski, środki pielęgnacji, szczotki, zabawki, karmy suche i mokre wystawiać będą wiodący producenci i dystrybutorzy marek - dodaje Joanna Musialska z Klubu Miłośników Kotów Rasowych Felis Posnania.

Najpiękniejsze koty będzie można podziwiać w sobotę i niedzielę w Arenie w godz. od 10:00 do 17:00. Bilety normalne kosztują 10 zł, ulgowe 5 zł. Są również bilety rodzinne (dla dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci) w cenie 25 zł. Portal lazarz.pl jest patronem medialnym Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: