Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mieszkanka Łazarza szuka zaginionej bliskiej osoby - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mieszkanka Łazarza szuka zaginionej bliskiej osoby
04-11-2014 00:34   Janusz Ludwiczak
Od jednej z naszych Czytelniczek otrzymaliśmy prośbę o pomoc w poszukiwaniu 74-letniej Lidii Marciniak. Kobieta jest chora i wymaga stałej opieki. Wszyscy, którzy ją widzieli lub mają wiedzę na temat miejsca jej przebywania proszeni są o pilny kontakt z Policją.

Prosimy o pomoc w poszukiwaniu zaginionej Pani Lidii, lat 74, wzrost 167cm, jasne/siwe włosy, nosi okulary w oprawkach kolory złotego. Ubrana była w kurtkę koloru turkusowego z kapturem, dżinsowe spodnie i brązowe buty ze skory. Ostatni raz widziano ją w poniedziałek ok. godz. 11:20 na Moście Teatralnym. Mogła wsiąć w tramwaj linii 9 w kierunku Dębca lub linii 17 w kierunku Starołęka - pisze do nas p. Ania na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

Kobieta jest chora i wymaga stałej opieki. Ze względu na chorobę wymaga stałej opieki, nie rozpoznaje osób i miejsc, nie ma świadomości otaczającej jej rzeczywistości.

Wszyscy, którzy ją widzieli lub mają wiedzę na temat miejsca jej przebywania proszeni są o pilny kontakt z Policją pod numerem telefonu 61 84 124 11 lub 997.

Zaginiona Lidia Marciniak, lat 74, zam. w Poznaniu przy ul. Sokoła
Rysopis: wzrost 170cm, ok. 70 kg wagi, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, proste, koloru szarego, twarz pociągła.
Ubiór: kurtka długości 3/4 koloru turkusowego oraz spodnie typu jeans koloru niebieskiego.

Aktualizacja: Jak poinformowała nas rodzina zaginiona Pani Lidia odnalazła się. Rodzina i bliscy składają podziękowania dla wszystkich, którzy uczstniczyli w jej poszukiwaniach: przyjaciół, koleżanek, policjantow i dedektywów oraz obsługi ambulansu i wszystkich, w jakikolwiek sposób przyczynili się do odnalezienia pani Lidii.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: Anna
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

04-11-2014 10:37:10
JS
Pani Lidka została dziś ok. 10:00 odnaleziona :) Cała i zdrowa!
Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: