Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Biedronki rosną jak grzyby po deszczu. Górczyn ma już swój dyskont - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Biedronki rosną jak grzyby po deszczu. Górczyn ma już swój dyskont
29-10-2014 12:08   Janusz Ludwiczak
Mieszkańcy Górczyna mogą od miesiąca robić zakupy w Biedronce. Dyskont powstał przy ul. Sielskiej 43.

Pod koniec września przy ul. Sielskiej 43 otwarto pierwszą na Górczynie Biedronkę. Dyskont powstał w miejscu, gdzie mieścił się sklep sieci Chata Polska.

Takich sklepów typu Biedronka na Górczynie nie było. Jest to pierwszy i jedyny tego typu sklep. Spore jest zainteresowanie ludzi, co widać po ilości osób odwiedzających sklep. Myślę, że mieszkańcy są zadowoleni. Dyskont powstał po byłym sklepie Chata Polska, nie został wybudowany na nowo - powiedział Wiesław Banaś, przewodniczący Rady Osiedla Górczyn.

Okazuje się, że Biedronki powstają jak grzyby po deszczu. Na początku września dyskont sieci Jeronimo Martins Polska otwarto w nowym biurowcu, przy zbiegu ulic Bukowskiej i Kraszewskiego, na przeciwko Komendy Miejskiej Policji. Jest to kolejna Biedronka w tej okolicy. Najbliższy dyskont tej sieci znajduje się w odległości 850 metrów w budynku po byłym Kinie Grunwald przy zbiegu ulic Marcelińskiej i Polnej. Zakupy w Biedronce zrobimy również przy ul. Wojskowej, Matejki oraz na Dąbrowskiego niedaleko Teatru Nowego.

Na samym Łazarzu znajduje się aż pięć Biedronek: przy ul. Wojskowej, w budynku dawnego Kina Grunwald, przy ul. Strusia, Łukaszewicza i Matejki, w budynku pokoszarowym. Pytanie tylko, czy Biedronki nie są zagrożeniem dla osiedlowych sklepików czy Rynku Łazarskiego. Czas pokaże.


Komentarze (1)

29-10-2014 15:24:08
Makabra
To cos to przesada, stonki sa wszedzie. Proponuje biedronke w ratuszu, w farze, w katedrze, w kosciele MBB i w Muzeum Narodowym, co sie ograniczac... A, ze jedzenie z rgo czegos nie jest obojetne dla naszego zdrowia to nikt nie wspomni.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: