Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

IX Łazarski Turniej Dwóch Ogni Dziewcząt - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
IX Łazarski Turniej Dwóch Ogni Dziewcząt
27-10-2014 07:35   Janusz Ludwiczak
Prawie 50 dziewczyn z czterech łazarskich podstawówek wzięło udział w dziewiątej edycji Turnieju Dwóch Ogni.

We wtorek, 21 października w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 69 przy ul. Jarochowskiego już po raz dziewiąty odbył się Turniej Dwóch Ogni, w którym wzięły udział uczennice z czterech łazarskich szkół podstawowych - nr 9, 26, 77 oraz gospodarze.

W turnieju gra każdy z każdym po 8 minut. Rzucamy przeciwnika piłką, by go "skuć". Gdy zawodnik zostanie trafiony piłką schodzi z boiska. Wygrywa zespół, który skuje najwięcej przeciwników w określonym czasie - powiedział Mirosław Górny, nauczyciel w-fu w Szkole Podstawowej nr 69.

W każdym meczu brał zespół składający się z 12 osób - 6 dziewczyn z klas piątych oraz tyle samo z klas szóstych.

Turniej Dwóch Ogni wygrała Szkoła Podstawowa nr 9. Na drugim miejscu znaleźli się gospodarze. Na podium stanęła jeszcze reprezentacja SP26.

Najlepsze zawodniczki otrzymały puchary, zestawy sportowe i inne nagrody ufundowane przez Radę Osiedla Święty Łazarz, która była organizatorem zawodów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Białoruś" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

30

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Zebra" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”.
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmail.com)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: