Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Miniatury kolejek, węże, gitary, wózki dziecięce i gry - pasjonaci zjechali na Targi {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Miniatury kolejek, węże, gitary, wózki dziecięce i gry - pasjonaci zjechali na Targi {GALERIA ZDJĘĆ}
27-10-2014 00:39   Janusz Ludwiczak
W weekend na Targach każdy mógł znaleźć coś za siebie, a to za sprawą pięciu imprez: PGA, czyli Targom Gier Video i Multimedialnej Rozrywki, Salonie Modelarstwa i Gier Towarzyskich "Hobby", Targów Akwarystyki i Terrarystyki "AquaZoo", Targów Muzyki, Sceny i Oświetlenia "Music Lab" oraz Targów Zabawek i Artykułów dla Dzieci "Happy Baby".

Na targach PGA - Poznań Game Arena można było zasiąść za sterami symulatora zbudowanego z legendarnego Porsche 911, wcielić się w wojownika League of Legends lub dołączyć do mistrzów Fifa. Na miłośników gier, rozrywki i multimediów czekało blisko 400 stanowisk i oferta ponad 100 wystawców.

Coś dla siebie mogli znaleźć również pasjonaci modelarstwa i miłośnicy kolei. Na Salonie Modelarstwa i Gier Towarzystkich "Hobby" można zobaczyć najpiękniejsze makiety i modele - jak powstaje miniaturowy świat.

Po raz drugi na MTP odbyły się także "Happy Baby" - czyli Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci. Targi te były skierowane zarówno dla przyszłych rodziców jak i tych, którzy mają już swoje pociechy.

Świat akwarystyki i terrarystyki można było zobaczyć na "AquaZoo". W ramach wystawy wystawcy prezentowali najpiękniejsze okazy ryb akwariowych, węże, pająki, jeże.

Z kolei przyszli muzycy mogli znaleźć instrumenty czy elementy wyposażenia sceny na Targach Muzyki, Sceny i Oświetlenia "Music Lab".


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

sty

11:00
Cmentarz żydowski ul. Głogowska 26a
Wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów przy grobie rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

11:30
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 (MTP - paw. 103)
Otwarcie Izby Pamięci rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

18

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Centralne nabożeństwo ekumeniczne z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: