Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wybraliśmy oficjalne logo 20.Jubileuszowych Dni Łazarza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wybraliśmy oficjalne logo 20.Jubileuszowych Dni Łazarza
11-12-2008 10:20   Janusz Ludwiczak
Logo z "dwudziestką", w okręgu na niebieskim tle oraz z wieżą kościoła, halą Arena i pomnikiem prezydenta Wilsona w drugim planie będzie towarzyszyć Łazarzowi podczas przyszłorocznego święta dzielnicowego.

Mieszkańcy Łazarza, Internauci i Czytelnicy portalu lazarz.pl wyłonili w internetowym głosowaniu oficjalne logo 20. Jubileuszowych Dni Łazarza, które odbędą się od 21 do 25 maja 2009 roku. Od 25 listopada do środy włącznie mogli Państwo wybierać w głosowaniu za pośrednictwem portalu lazarz.pl jeden z czterech logotypów.

Konkurs, w którym wyłanialiśmy logo przyszłorocznego święta dzielnicowego rozpoczął się 8 października, kiedy to przez prawie dwa miesiące (dokładnie do 22 listopada) można było nadsyłać projekty i logotypy 20. Dni Łazarza. W sumie otrzymaliśmy 43 zgłoszenia.

24 listopada 2008 roku podczas spotkania Komitetu Organizacyjnego Dni Łazarza jury w składzie: Izabella Hermanowska - Prezes Poznańskiego Stowarzyszenia Pracy Twórczej; Małgorzata Pańczak - nauczyciel plastyki z Przedszkola nr 44; Kazimierz Rafalik - artysta rzeźbiarz; Jan Kurek - artysta fotografik i Janusz Heller - przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Dni Łazarza po głębokiej naradzie wybrało w sumie aż cztery projekty, które przeszły do II etapu konkursu.

Dzień później rozpoczął się II etap konkursu, w którym udział mogły wziąć także osoby nie posiadające zdolności plastycznych. Do środy, 10 grudnia Mieszkańcy Łazarza, Internauci oraz Czytelnicy portalu lazarz.pl mogli wybierać jeden z czterech logotypów 20. JUBILEUSZOWYCH Dni Łazarza. Wszystkie Państwa głosy były za pomocą specjalnej ankiety do głosowania wpisywane do bazy danych.

W głosowaniu udział wzięło kilkadziesiąt osób. Państwa decyzją oficjalnym logo przyszłorocznego święta dzielnicowego zostało logo nr 1 (41, czyli 65,1% głosujących) autorstwa Anny Adamskiej z Poznania.

Portal lazarz.pl wśród Internautów rozlosował skromne upominki w postaci "Kalendarzy Łazarskich 2009" (3 edycja). Nagrody zostaną rozesłane pocztą po skontaktowaniu się z laureatami.

Dziękujemy Państwu, szczególnie uczestnikom I etapu - projektantom logotypów oraz głosującym w II etapie za udział w naszym konkursie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: