Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

A "rosy" są dwie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
A "rosy" są dwie
16-12-2008 09:00   Janusz Ludwiczak
Przy Rynku Łazarskim 2 otwarta została miesiąc temu druga już w tym rejonie Apteka "Rosa". Klienci oprócz leków mogą kupować tam także kosmetyki. Nowa apteka przeprowadza też dwa razy w miesiącu bezpłatne dermokonsultacje.

10 listopada przy Rynku Łazarskim 2 otwarta została druga już Apteka "Rosa". Nowa placówka farmaceutyczna oprócz leków oferuje swoim klientom także kosmetyki, środki pielęgnacyjne czy parafarmaceutyki.

Nowa apteka przy Rynku Łazarskim jest siostrą swojej starszej "Rosy", która od końca lat 80. mieści się pod numerem 7 (przy skrzyżowaniu z ulicą Małeckiego). Tak więc na Rynku Łazarskim znajdują się w sumie dwie Apteki pod nazwą "Rosa".
Nowa apteka powstała tutaj, gdyż chcieliśmy poszerzyć ofertę o kosmetyki i konsultacje dla klientów. Apteka przy Rynku Łazarskim 7 była na to za mała, dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć nową placówkę - powiedziała mgr farmacji Dorota Włosian, kierownik Apteki "Rosa" przy Rynku Łazarskim 2.
Powstanie drugiej apteki ma także za zadanie rozładowanie kolejek i odciążenie dotychczasowego punktu. Dzięki temu udający się na zakupy, na Rynek Łazarski mieszkańcy "górnego" Łazarza, od strony ulicy Głogowskiej będą mogli kupować leki w Aptece "Rosa" przy Rynku Łazarskim 2, a "dolnego" Łazarza (czyli po stronie ulic Łukaszewicza, Małeckiego czy Mottego) w aptece pod siódemką.

Nowa placówka farmaceutyczna działa już miesiąc. 25 listopada przeprowadziła darmowe konsultacje dermatologiczne. Apteka "Rosa" przy Rynku Łazarskim 2 podobnie jak jej siostra (pod siódemką) należy do sieci "Świat zdrowia" oraz "Teraz taniej", dzięki czemu klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje. Zainteresowani mogą też skorzystać z profesjonalnego aparatu, który umożliwia pomiar wzrostu, wagi, ciśnienia, pulsu, rytmu serca, wskaźnika masy ciała czy zawartości tkanki tłuszczowej.

Apteka "Rosa"
Rynek Łazarski 2, tel.061 866 01 20 - czynna od poniedziałku do piątku od 8 do 21 oraz w soboty od 8 do 15.
Rynek Łazarski 7, tel.061 866 56 41 - czynna od poniedziałku do piątku od 8 do 20, w soboty od 8 do 15.

Chcą Państwo poinformować mieszkańców Łazarza o nowym sklepie czy aktualnych promocjach? Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu nowego serwisu "Sklepy" przesyłając e-maile na adres: sklepy@lazarz.pl


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

do 03-02-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury "Windoor-Tech" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad

02

lut

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"4 Oblicza Miłości" - Spotkanie 1: Miłość rodzicielska - bezwarunkowa, akceptująca, nieoceniająca, również wobec siebie

03

lut

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż Wystawy "Prac Malarskich Mieczysława Hofa"
Wstęp wolny

07

lut

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Rok Wodnego Królika - nowy rok chiński" - spotkanie z astrologiem Jackiem Krygiem
Zaprasza Stowarzyszenie Radiestetów im. Czesława Spychalskiego

09

lut

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"4 Oblicza Miłości" - Spotkanie 2: Miłość erotyczna - o silnym podłożu zmysłowym, przeżywana w ciele

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: