Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wylosowano numery list komitetów wyborczych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wylosowano numery list komitetów wyborczych
21-10-2014 13:48   Janusz Ludwiczak
W poniedziałkowe popołudnie Miejska Komisja Wyborcza wylosowała numery list komitetów startujących do Rady Miasta. W sumie o pięć mandatów w okręgu nr 2, obejmującym Łazarz, Jeżyce, Ogrody i Stary Grunwald będzie ubiegać się 82 kandydatów.

Numer 15 wylosował Komitet Wyborczy Porozumienie Obywatelskie Wolność. Szesnastka przypadła Komitetowi Wyborczemu Wyborców Prawo do Miasta. Kolejne numery otrzymały: Komitet Wyborczy Wyborców Bogdana Grobelnego - numer 17, Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska - numer 18, Komitet Wyborczy Wyborców Anny Wachowskiej-Kucharskiej - numer 19.

Natomiast w piątek Państwowa Komisja Wyborcza rozlosowała numery list komitetów wyborczych o zasięgu ogólnopolskim.

Przedstawiamy szczegółową listę kandydatów do Rady Miasta Poznania z okręg nr 2: Łazarz-Jeżyce-Ogrody-Stary Grunwald:

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:
1. Małgorzata Ewa Nowak
2. Mariusz Mańczak
3. Anna Szmandra
4. Łukasz Guliński
5. Martyna Rutkowska
6. Tomasz Frąckowiak
7. Anna Elżbieta Nowak

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
1. Lidia Dudziak
2. Janusz Kapuściński
3. Iwona Rajewicz-Szyba
4. Zbigniew Majchrzak
5. Sara Szynkowska Vel Sęk
6. Stanisław Gorzelańczyk
7. Alicja Połubińska
8. Jakub Kozłowski
9. Andrzej Ciesielski
10 Jerzy Szarwark

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP:
1. Krzysztof Skrzypinski
2. Łukasz Mikuła
3. Agnieszka Kapitan-Szymańska
4. Anna Wilczewska
5. Jakub Kucharczyk
6. Adam Kaczmarek
7. Adrian Olszewski
8. Joanna Górecka-Nowak
9. Elżbieta Kralkowska-Mielcarek
10. Roman Ratajczak

Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem:
1. Katarzyna Kretkowska
2. Maria Łazarz
3. Piotr Urbaniak
4. Teresa Piasna
5. Adam Wierzbicki
6. Katarzyna Owsianna
7. Joanna Podhajska
8. Florian Jopek
9. Grażyna Mizera
10. Aleksander Raźniewski

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke:
1. Mariusz Domański
2. Jakub Nawrocki
3. Grzegorz Kotłowski
4. Anna Meisnerowska-Leszczyńska
5. Adam Nowak
6. Natalia Szorcz
7. Konrad Bartkowiak
8. Joanna Nawrocka
9. Maria Szymkowiak
10. Maciej Wiertelak

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Obywatelskie Wolność:
1. Ewa Wojciechowska
2. Krzysztof Swornowski
3. Danuta Wrona
4. Krzysztof Mucha
5. Jacek Adamczak

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Prawo do Miasta:
1. Aleksandra Sołtysiak-Łuczak
2. Roman Modrzyński
3. Elżbieta Banaszak
4. Karolina Resińska-Miesiąc
5. Mirosława Bączyk
6. Jacek Polewski
7. Hanna Grzeszczuk-Brendel
8. Michał Rapp
9. Filip Schmidt
10 Maja Brzozowska-Brywczyńska

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska:
1. Wojciech Wośkowiak
2. Joanna Janowicz-Strzyżewska
3. Janusz Cybichowski
4. Zdzisław Szkutnik
5. Elżbieta Wysocka
6. Maria Homan
7. Elżbieta Wyrębska
8. Hieronim Stawujak
9. Małgorzata Krzywińska
10. Arkadiusz Ładziński

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Anny Wachowskiej-Kucharskiej:
1. Agnieszka Glapa
2. Maria Bąk-Ziółkowska
3. Anna Korzan
4. Julia Wójciak-Pleyn
5. Joanna Drogomirecka
6. Zbigniew Zieliński
7. Maciej Wasielewski
8. Patrycja Dopierała
9. Ryszard Przybyła
10. Michał Tomaszewski

Kandydaci na Prezydenta Poznania:

  1. Tadeusz Dziuba - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  2. Bogdan Grobelny - Komitet Wyborczy Wyborców Bogdana Grobelnego
  3. Ryszard Grobelny - Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
  4. Jacek Jaśkowiak - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
  5. Zygmunt Kopacz - Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
  6. Tomasz Lewandowski - Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
  7. Anna Wachowska-Kucharska - Komitet Wyborczy Wyborców Anny Wachowskiej-Kucharskiej
  8. Maciej Wudarski - Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Prawo do Miasta


R E K L A M A

Komentarze (2)

21-10-2014 21:41:25
JS
Aco one mazały???
21-10-2014 16:57:44
jatoja
Oj! Przepraszam te dwie (pod rudym parasolem) szczupłe inaczej Panie gdy dziś od Nich nie przyjąłem ulotki. Myślałem że sekciary a to pewnie aktywistki któregoś z ugrupowań mażących o władaniu naszym Miastem.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

lut

do 23-02-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi ogrodnicze "Gardenia"
Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej "Sport Invest"
Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych "Special Days"

23

lut

do 24-02-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Krajowa Wystawa Myszy Rasowych i Nierasowych
Zwiedzanie w ramach biletu wstępu do Palmiarni (10 zł normalny, 7 zł ulgowy)

27

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - Kongo

28

lut

do 01-03-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie Targi Książki

01

mar

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przygody Wujka Ogórka"- impreza dla dzieci z rodzicami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: