Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Odpowiedzialny Prezydent Poznania" - Ryszard Grobelny zagościł na bilbordach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Odpowiedzialny Prezydent Poznania" - Ryszard Grobelny zagościł na bilbordach
17-10-2014 06:52   Janusz Ludwiczak
Za miesiąc wybory samorządowe, podczas których będziemy wybierać Radę Miasta i prezydenta Poznania na kolejną czteroletnią kadencję. Przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej pojawił się baner, na którym pod hasłem "Odpowiedzialny Prezydent Poznania" reklamuje się Ryszard Grobelny. To pierwszy akcent kampanii wyborczej na Łazarzu.

Baner, na którym pojawił się Ryszard Grobelny, dotychczasowy prezydent Poznania pojawił się na ulicy Hetmańskiej, pomiędzy Kasprzaka a Głogowską. Jest to pierwsza reklama wyborcza na Łazarzu.

Podczas ostatnich wyborów samorządowych prezydent Ryszard Grobelny i radny Wojciech Wośkowiak aż cztery miesiące po wyborach zachęcali do oddawania na nich głosu. Dopiero po naszej interwencji zniknął baner reklamowy Komitetu Wyborczego Wyborców Ryszarda Grobelnego, który wisiał na ścianie wieżowca przy ul. Głogowskiej 113-118 od początku listopada. Więcej o tym w artykule z kwietnia 2014 r..

Kandydaci do Rady Miasta i na prezydenta Poznania będą mogli bezpłatnie zamieszczać swoje plakaty na specjalnych konstrukcjach, których w sumie stanie 25. Jedna z nich stanęła na ulicy Głogowskiej, przy wejściu głównym na Targi, na przeciwko Dworca Zachodniego.

W 2010 r. po raz pierwszy kandydaci startujący w wyborach nie mogli zamieszczać swoich plakatów przy pasach drogowych, czyli na latarniach, słupach, przystankach i barierkach. Podobnie będzie również w wyborach samorządowych.

W przyszłym tygodniu zakończy się rejestracja wszystkich komitetów wyborczych. Wtedy też Państwowa Komisja Wyborcza przyzna numery list dla poszczególnych komitetów i partii. Do 27 października do publicznej wiadomości podane zostaną również informacje o obwodach wyborczych i okręgach głosowania.

Wybory samorządowe już za miesiąc, w niedzielę 16 listopada.


R E K L A M A

Komentarze (2)

17-10-2014 11:25:49
morlock
Współczuję mieszkańcom Głogowskiej 115 których okna wychodzą na zachód oraz kierowcom zmuszonym do skorzystania z tego skrzyżowania. Ja mam jaskrę więc i ten komfort że boczne "paczenie" mam ograniczone do minimum a na operację za 3 tysie zwyczajnie mnie nie stać. Choroby mają jednak dobre strony.
17-10-2014 10:23:04
Krzysuek B.
Witam. Jeju, przecież Grobelny już mi się znudził! :/ Ile razy kurcze go mam oglądać w TV i na żywo?! Przez nie go odechciewa mi się tych wyborów bo układy są takie że on i tak wygra i tak. Pozdrawiam.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

wrz

do 26-09-2021
Park Wilsona
Poznań Wood Festival - festiwal rzeźby
W programie: - warsztaty malowania w drewnie
- warsztaty rzeźby w glinie>br> - licytacje drewnianych rzeźb
- konkurs główny

24

wrz

do 26-09-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Tour Salon" - Targi Regionów i Produktów Turystycznych
Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
Targ mieszkań i domów (25-26.09.)
9. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

26

wrz

Koszary Kultury ul. Matejki 62
Babi Targ
w godz. 12:00-15:00

27

wrz

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

28

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Łazarski pieróg - warsztaty kulinarne dla rodzin z dziećmi
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: