Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Interaktywny przystanek, makietę spalarni i pojazd zasilany ogniwem wodorowym można zobaczyć na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Interaktywny przystanek, makietę spalarni i pojazd zasilany ogniwem wodorowym można zobaczyć na MTP
17-10-2014 06:03   Janusz Ludwiczak
Przystanek interaktywny, który nie tylko wyświetla rozkład jazdy, aktualne godziny odjazdów autobusów, ale także podaje aktualne wiadomości, pogodę i informuje jak dojechać można zobaczyć na targach Poleko, Dworzec, Komtechnika i Gmina.

Na targach Poleko, Komtechnika, Dworzec i Gmina swoją ofertę prezentuje ponad 600 wystawców. W ramach prezentowanej ekspozycji możemy zobaczyć ciekawe rozwiązania z zakresu recyklingu i odzysku odpadów.

Jedną z ciekawostek targów jest pojazd elektryczny zasilany ogniwem wodorowym, którzy zaprojektowali i wykonali pracownicy i studenci Międzywydziałowego Koła Naukowego Politechniki Gdańskiej.

Z kolei miasto Poznań zachęca inwestorów do udziału w partnerstwie publiczno-prywatnym. Jednym z przykładów jest spalarnia odpadów komunalnych, której makietę i wizualizacje można zobaczyć w pawilonie nr 8a.

Na targach możemy zobaczyć również interaktywny przystanek. Pierwszy z nich pojawi się już na początku przyszłego roku w Poznaniu.

Przystanek wychodzi na przeciw oczekiwaniom użytkownikom, w tym reklamodawców. W jednej części znajduje się część informacyjna - pasażerowie mogą na ekranie sprawdzić nie tylko rozkład jazdy i godziny odjazdów w czasie rzeczywistym, ale także wiadomości, pogodę. Użytkownicy sprawdzą również możliwości połączeń czy będą mogli sprawdzić plan miasta. Przystanek może być wyposażony również w kamerę i kinect, który na przykład będzie mógł zobaczyć pasażerów czekających na podobnym przystanku interaktywnym w innym mieście. Przystanek powinien być wandaloodporny. Na całości będzie zamieszczona 18-milimetrowa szyba pancerna - powiedziała Magdalena Drewek-Kozłowska z firmy Glip.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska "Poleko", Międzynarodowe Targom Techniki Komunalnej "Komtechnika", Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych "Gmina", Salon Lokalnego i Regionalnego Transportu Publicznego "Dworzec" oraz Salon Nieruchomości i Inwestycji "Investfield" można odwiedzać jeszcze w piątek w godzinach od 9:00 do 16:00. Bilety kosztują od 32 i 62 złote.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

07

gru

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złożone z dzieci i rodziców lub dziadków
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

08

gru

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Zza łazarskiego winkla" - spotkanie z gwarą i twórczością Danuty Zych
Piosenki o Poznaniu zaśpiewa Zespół Pasja

09

gru

do 11-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Ice Festival" - Festiwal Rzeźby Lodowej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: