Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Drugi Grobelny kandyduje na prezydenta Poznania - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Drugi Grobelny kandyduje na prezydenta Poznania
17-10-2014 00:47   Janusz Ludwiczak
Okazuje się, że będzie dwóch kandydatów na prezydenta Poznania o nazwisku Grobelny. Oprócz znanego wszystkim Ryszarda o fotel gospodarza miasta powalczy Bogdan Grobelny ze Szczecina.

Bogdan Grobelny ma 56 lat, jest inżynierem. Mieszka w Szczecinie, pochodzi ze Słupska. Jest związany z Unią Polityki Realnej.

Kandydat na prezydenta Poznania chciał swój komitet założyć pod nazwą "lista Grobelnego", na to nie zgodziła się jednak Miejska Komisja Wyborcza. Ostatecznie powołany został Komitet Wyborczy Wyborców Bogdana Grobelnego, który wystawia również kandydatów do Rady Miasta w czterech z siedmiu okręgów. Kandydatów komitetu nie znajdziemy jednak w okręgu nr 2: Łazarz-Jeżyce-Ogrody-Stary Grunwald.

Bogdan Grobelny jest ósmym kandydatem na prezydenta Poznania. Oprócz niego o stanowisko gospodarza Poznania będą ubiegać się: Tadeusz Dziuba (PiS), Ryszard Grobelny (niezależny), Jacek Jaśkowiak (PO), Tomasz Lewandowski (SLD), Zbigniew Kopacz (Nowa Prawica Janusza Korwina-Mikke), Anna Wachowska-Kucharska (Społeczna Inicjatywa Poznaniacy) i Maciej Wudarski (Prawo do Miasta).

Na pewno swojego kandydata na prezydenta Poznania nie wystawi Twój Ruch oraz PSL.

W wyborach samorządowych wystawimy tylko kandydatów do sejmiku. Nie startujemy do Rady Miasta, nie wystawimy również kandydata na prezydenta Poznania. Taką decyzje podjął nasz zarząd wojewódzki - tłumaczy Paweł Janas z Twojego Ruchu.

Raczej nie będziemy wystawiać kandydata na prezydenta Poznania. Za to na pewno wystawimy kandydatów do Rady Miasta ze wszystkich okręgów - zapowiada Robert Pilarczyk, dyrektor biura Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego Województwa Wielkopolskiego.

Swojego kandydata na prezydenta Poznania nie wystawi też Ruch Narodowy.


Fot: Komitet Wyborczy Wyborców Bogdana Grobelnego


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: