Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wandale nie próżnują - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wandale nie próżnują
09-10-2014 07:40   redakcja, Osiedle "Łazarz" SM Grunwald
Z dumą patrzymy na nasze odnowione budynki, włożony wysiłek i środki finansowe na ten cel przeznaczone na pewno się opłaciły. Zmniejszają się nasze rachunki za centralne ogrzewanie, a o estetycznej stronie trudno nie wspomnieć. Żeby nie było za pięknie o to starają się od pewnego czasu wandale.

Przykład z zeszłego tygodnia. W budynku przy ul. Potockiej 33a została zniszczona zewnętrzna elewacja. Na ścianie pojawiły się szpecące napisy. Pseudo artysta (lub też artyści) w ten sam sposób zdewastował drzwi wejściowe do budynku oraz drzwi do piwnicy. Przykłady dewastacji naszej wspólnej własności jaką są nasze spółdzielcze budynki można niestety mnożyć.


Komentarze (4)

09-10-2014 19:49:51
Grażyna
Nie rozumiem skąd bierze się potrzeba niszczenia. Niczego się nie szanuje, bo to publiczne, ale to jest nasze dobro, z naszych pieniędzy, może czas zacząć wychowywać dzieci, bo z pewnością nie zrobili tego dorośli, tylko dzieci lub młodzież "nudząca" się i nie umiejąca opanować emocji. Nie ma poszanowania dla nikogo, młodzież nie ma zahamowań, z łatwością potrafią ubliżyć w ordynarny sposób przechodzącej kobiecie. Starsi stoją w tramwaju bo młodzi zajmują krzesła. Świat wywrócił się do góry nogami, a przecież wszyscy "jedziemy na tym samym wózku". O co tu chodzi? ktoś wie?
09-10-2014 09:35:03
Olga
Uważam , że takie oszpecanie miasta daje sygnał , jakim jesteśmy społeczeństwem! Poznań słynął z czystości! I nagle znajduje się grupa " chorych" ludzi , którym wszystko co estetyczne nie podoba się . Przecież pieniądze , które pójdą na odnowienie zniszczonych budynków , mogłyby być przeznaczone na inny cel!!!Jeśli tym ludziom podoba się ten rodzaj "sztuki" , to zawsze zostaje do dyspozycji własne mieszkanie. tam się mogą wyżywać! LUDZIE , OPAMIĘTAJCIE SIĘ . Jestem za surowym karaniem takich ludzi i za płaceniem przez nich kosztów odnowy . Może przemówienie do " kieszeni" pomoże!!!
09-10-2014 09:25:34
mieszkaniec
oddanie? może niech na swojej własności bazgrzą! nie każdemu odpowiada taka "sztuka".
09-10-2014 08:20:38
roman modrzynski
moze alternatywa bedzie oddanie tych scian dla osób ,które by ozdobiły je tzw muralami podobnie jak na jednej ze scian Klubu Krag
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

paź

do 04-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Caravans Salon Poland 2020" - Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
"Boatex" - Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych

03

paź

11:00
Łazarz
Spacer tropem Łazarskich bambrów
To historia pisana nazwiskami familii, których korzenie sięgają pierwszych rodzin przybyłych z okolic Bambergu do podpoznańskich wsi. W Świętym Łazarzu gospodarzył

21

paź

do 23-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Poleco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Targi
"Eco-Trends" - targi ekologiczne

23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: