Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Lody o smaku rogala marcińskiego i robot, który nalewa drinki na Targach Polagra - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Lody o smaku rogala marcińskiego i robot, który nalewa drinki na Targach Polagra
30-09-2014 11:16   Janusz Ludwiczak
Prezydent RP Bronisław Komorowskich otworzył w poniedziałek największe i najważniejsze targi branży spożywczej, gastronomicznej i hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Do czwartku na MTP odbywać będą się Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych "Polagra Food", Międzynarodowe Targi Gastronomii "Polagra Gastro", Targi Wyposażenia Hoteli "Invest Hotel", Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych "Polagra Tech" oraz Międzynarodowe Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego "Pakfood", które są doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami obowiązującymi w tym sektorze gospodarki.

Szynki, kiełbasy, dania kuchni regionalnych, pokazy cukiernicze, wypieki chleba na żywo - to tylko kilka z wielu atrakcji w ramach Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych "Polagra-Food", Międzynarodowych Targów Gastronomii "Polagra Gastro", Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych "Polagra-Tech" i Salonu Piekarniczego i Cukierniczego, które do czwartku odbywają się w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi Polagra otworzył w poniedziałek prezydent RP Bronisław Komorowski. W imprezie bierze udział blisko tysiąc wystawców z 32 krajów świata.

Jedną z ciekawostek Polagry są lody o smaku rogala świętomarcińskiego. Z kolei na Targach "Taropak" możemy zobaczyć robota, który jest barmanem i samodzielnie sporządza i nalewa drinki.

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych "Polagra Food", Międzynarodowe Targi Gastronomii "Polagra Gastro", Targi Wyposażenia Hoteli "Invest Hotel", Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych "Polagra Tech" oraz Międzynarodowe Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego "Pakfood" potrwają do czwartku. Bilety kosztują od 22 do 69 złotych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

do 20-08-2022
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni z występem artystycznym zespołu DuetWhiteNight i pokazem świetlnym
w godz. 20:00-2:00

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

21

sie

Park Wilsona Muszla Koncertowa
XVI Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: