Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prezydent Grobelny w Parku Wilsona przedstawił kandydatów do sejmiku, wśród nich jest S. Ziółkowski - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prezydent Grobelny w Parku Wilsona przedstawił kandydatów do sejmiku, wśród nich jest S. Ziółkowski
30-09-2014 00:23   Janusz Ludwiczak
Olimpijczyk Szymon Ziółkowski i szef ZKZL Jarosław Pucek, do niedawna związany z PO - to kandydaci KWW Ryszarda Grobelnego Twoja Wielkopolska do Sejmiku Wielkopolskiego.

W poniedziałek w Parku Wilsona prezydent Ryszard Grobelny przedstawił kandydatów do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Jednym z nich jest olimpijczyk Szymon Ziółkowski.

Dzisiejsze doniesienia pokazują, że coraz większa część mieszkańców naszego kraju nie chce głosować na partie polityczne, ale chce poprzeć lokalne komitety wyborcze. To jest kwintesencja wyborów samorządowych. Z niezależnych list startują osoby, które mają autentyczne poparcie społeczne. W wielu przypadkach to nas mieszkańcy namawiali do startu - powiedział na konferencji w Parku Wilsona Ryszard Grobelny, stojący na czele KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska.

Nie można schować się za ustaleniami komisji czy partii, tylko ponosi się samemu odpowiedzialność za swoje działania i za 4 lata trzeba będzie się z tej odpowiedzialności rozliczyć własną twarzą i własnym nazwiskiem. W takich strukturach ważniejsze jest przekonywanie niż dyscyplina. W związku z tym trzeba poszukiwać ludzi, którzy nie są podatni na dyscyplinę, ale są podatni na umiejętność współpracy, maja oryginalne pomysły i pasję. Czasami są niepokorni, ale za to zawsze walczą o każdą sprawę z pełnym sercem. To oznacza, że czasami bywa trudniej, ale moim zdaniem bywa przede wszystkim lepiej dla regionu - dodał prezydent Grobelny.

"Dziesiątką" na liście Komitetu Wyborczego Wyborców Ryszarda Grobelnego "Twoja Wielkopolska" będzie Jarosław Pucek, szef miejskiej spółki Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych. Nieoficjalnie wiadomo, że na liście kandydatów do sejmiku znajdzie się także wiceprezydent Mirosław Kruszyński.

Natomiast w piątek w Parku Kasprowicza prezydent Ryszard Grobelny przedstawił kandydatów do Rady Miasta Poznania. Z okręgu nr 2, który obejmuje Łazarz, Stary Grunwald, Jeżyce i Ogrody startować będą Wojciech Wośkowiak - obecny poznański radny i przewodniczący Rady Osiedla Św. Łazarz, Joanna Janowicz-Strzyżewska - rzecznik Euro Poznań 2012 i POSiR, Arkadiusz Ładziński związany ze sportowym Golajem, Zdzisław Szkutnik - radny Osiedla Stary Grunwald, Maria Homan zaangażowana w działalność na rzecz Drużyny Szpiku, Elżbieta Wysocka - prezes klubu sportowego Surma i Hieronim Stawujak - działacz sportowy.


Komentarze (1)

01-10-2014 11:25:42
Poznaniak
To dobra ekipa. Ludzie fachowi, a zarazem uczciwi. Można na nich z pewnością postawić :-)
Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: