Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Arka Noego, Luxtorpeda i Acid Drinkers wystąpili w Arenie na LuxFest {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Arka Noego, Luxtorpeda i Acid Drinkers wystąpili w Arenie na LuxFest {GALERIA ZDJĘĆ}
29-09-2014 00:17   Janusz Ludwiczak
Już po raz trzeci odbył się w arenie festiwal muzyki rockowej LuxFest. W trakcie dwóch dni imprezy wystąpiło kilkunastu wykonawców, w tym zespoły Arka Noego i Luxtorpeda. Na zakończenie przygotowano wielką fetę, uwieńczoną występem zespołu Acid Drinkers w oryginalnym składzie z 1989 r.

Gwiazdą pierwszego dnia byli gospodarze - zespół Luxtorpeda. W Arenie Litza, Hans i reszta zespołu zaprezentowali wszystkie utwory ostatniej płyty "A morał z tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe, to jednak buraki", oraz hity z poprzednich albumów.

Na scenie wystąpił również hip-hopowy zespół Pięć Dwa oraz Arka Noego, która oprócz hitów "Święty uśmiechnięty" czy "Nie boję się, gdy ciemno jest" zagrała po raz pierwszy nowe piosenki.

Największym wydarzeniem drugiego dnia festiwalu był koncert legendy polskiego metalu. Specjalnie z okazji jubileuszu Acid Drinkers wystąpił w oryginalnym składzie i wraz z Litzą zaprezentował materiał z pierwszej płyty "Are You A Rebel?". Nie zabrakło również utworów, zagranych z aktualnym gitarzystą Yankielem, w tym z nowej płyty "25 Cents For A Riff".


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: