Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W piątek Łazarz pogrążył się w ciemnościach, w sobotę nie działy sygnalizacje na Głogowskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W piątek Łazarz pogrążył się w ciemnościach, w sobotę nie działy sygnalizacje na Głogowskiej
27-09-2014 15:56   Janusz Ludwiczak
W piątkowy wieczór przez półtorej godziny nie było prądu m.in. na os. Hetmańskim i fragmencie ulicy Kasprzaka. Natomiast w sobotę nie działy sygnalizacje świetlne w ciągu ulicy Głogowskiej.

W piątek po godz. 19:30 zgasły światły w mieszkaniach na os. Hetmańskim i w rejonie ulicy Kasprzaka i Chociszewskiego. Nie działy również latarnie uliczne. Po półtorej godzinie Enea naprawiła awarię.

Natomiast w sobotę po godz. 12 przestały działać sygnalizacje świetlne w ciągu ulicy Głogowskiej. Światła żółte pulsujące paliły się od ulicy Hetmańskiej aż do Mostu Dworcowego.


Fot: eRTe (1-5), Janusz Ludwiczak (6-8)

ZOBACZ TAKŻE: Awaria prądu w dużej części Łazarza i Górczyna

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: