Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kandydaci na prezydenta Poznania będą debatować w Iglicy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kandydaci na prezydenta Poznania będą debatować w Iglicy
24-09-2014 11:37   redakcja, MTP
Jakie obietnice składają kandydaci na prezydenta Poznania? Z czego w mieście są dumni, co woleliby zmienić i jakie innowacje mogłyby poprawić jakość życia mieszkańców? Z odpowiedziami na te i wiele innych pytań zmierzy się w środowy wieczór w Targowej czwórka kandydatów w tegorocznych wyborach samorządowych.

Organizowana przez radio TOK FM w ramach całodniowej akcji "Usłysz swoje miasto", przy współpracy z poznańską "Gazetą Wyborczą" dyskusja odbędzie się w pawilonie 11 MTP (Iglicy).

Gośćmi debaty będą: Jacek Jaśkowiak (kandydat PO), Tomasz Lewandowski (szef SLD w Poznaniu), Maciej Wudarski (Stowarzyszenie Prawo do Miasta) oraz Anna Wachowska-Kucharska (Społeczna Inicjatywa Poznaniacy).

Wyborcza dyskusja będzie transmitowana na antenie TOK FM (97,7 fm), a także w internecie na stronie tokfm.pl. Każdy, kto chciałby zadać pytanie pretendentom do fotela na pl. Kolegiackim może wysłać je wcześniej na adres: poznan@tok.fm.

Początek spotkania o godzinie 19:00. Wejście Wschodnie, od ulicy Głogowskiej. Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: