Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Święto jazzu odbędzie się w sobotę na Uniwersytecie Medycznym - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Święto jazzu odbędzie się w sobotę na Uniwersytecie Medycznym
23-09-2014 07:05   Janusz Ludwiczak
Szósta edycja Poznań Old Jazz Festival, czyli wielkie święto "Starego dobrego jazzu" odbędzie się w sobotę w Centrum Konferencyjno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Przybyszewskiego. Organizatorzy przygotowali Małą Akademię Jazzu skierowaną dla najmłodszych adeptów tej muzyki oraz koncert galowy, w trakcie którego wystąpią m.in. Hannover Swing Society z Niemiec oraz Old Timers Jazz Band z czeskiej Pragi.

Szósta edycja Poznań Old Jazz Festival to wielkie święto "Starego dobrego jazzu". Jak co roku, w sobotę 27 września o godzinie 10:00 w Centrum Konferencyjno Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Przybyszewskiego 37a, będzie mieć miejsce Mała Akademia Jazzu czyli program edukacyjny skierowany do najmłodszych adeptów tej muzyki. Znany poznański dziennikarz muzyczny Ryszard Gloger w zabawnej i przystępnej formie przedstawi milusińskim charakterystykę gatunku. Zespołem towarzyszącym będzie Old Timers Jazz Band z czeskiej Pragi - informuje Jacek Zgoliński, Wielkopolskie Stowarzyszenie Jazzu Tradycyjnego "Dixie Club".

O godzinie 18:00 w Centrum Konferencyjno Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Przybyszewskiego 37a odbędzie się koncert galowy w czasie którego wystąpią: Hannover Swing Society z Niemiec, Old Timers Jazz Band z czeskiej Pragi, Silesian Brass Band z Rybnika i Dixie Kings z Wolsztyna.

Bilety można kupić w Centrum Informacji Miejskiej przy ul. Ratajczaka (budynek Arkadii), w Centrum Konferencyjno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Przybyszewskiego 37a oraz na stronie Bilety24.pl.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: