Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kandydaci na radnych będą dyskutować o przyszłości miasta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kandydaci na radnych będą dyskutować o przyszłości miasta
23-09-2014 00:49   Janusz Ludwiczak
O polityce mieszkaniowej, transporcie, inwestycjach, planowaniu przestrzennym i zagospodarowaniu miasta będą dyskutować kandydaci na radnych podczas kolejnej debaty przedwyborczej.

Dwa tygodnie temu odbyła się pierwsza debata przed wyborami samorządowymi, w której wzięli udział kandydaci na prezydenta Poznania. Teraz przyszedł czas na kandydatów do Rady Miasta.

W jakiej sytuacji znajduje się Poznań, jakie stoją przed nim wyzwania oraz jakie w konsekwencji plany i strategie działania powinna podjąć nowowybrana władza publiczna dla rozwoju miasta i pomyślności jego mieszkańców? Do udziału w drugiej debacie zaprosiliśmy liderów list kandydatów na radnych, po jednym z każdego komitetu wyborczego, z dowolnego okręgu - wyjaśnia Paweł Głogowski ze Stowarzyszenia Ulepsz Poznań.

W spotkaniu udział wezmą: Szymon Szynkowski vel Sęk (PiS), Mariusz Wiśniewski (PO), Katarzyna Kretkowska (SLD), Aleksandra Sołtysiak-Łuczak (Prawo do Miasta), Maciej Kokorniak (Kongres Nowej Prawicy), Michał Kosicki (KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej), Sandra Spychała (KWW Porozumienie Obywatelskie Wolność) oraz Jan Zujewicz (KWW Ryszarda Grobelnego).

Debata pod hasłem "Radni - bez-radni? Czyli do czego nam Rada Miasta?" rozpocznie się o godz. 19:00 i będzie transmitowana na antenie Radia Merkury oraz przez internet na stronie: debata.istream.pl.

Debatę organizuje nowopowołany Społeczny Klub Wyborczy wspólnie ze społecznymi organizacjami miejskimi: Stowarzyszeniami Ulepsz Poznań, Prawo do Miasta, Przystanek Folwarczna oraz Inwestycje dla Poznania.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: