Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sierp i młot na Kręgu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sierp i młot na Kręgu
23-09-2014 00:23   Janusz Ludwiczak
Na jednej ze ścian Kręgu, gdzie znajduje się graffiti studentów z Erasmusa, jest wymalowana flaga Związku Radzieckiego. Powinno się ją zamalować - alarmuje nas Czytelnik.

W maju 2012 r. w ramach programu Erasmus studenci i wolontariusze z Hiszpanii, Turcji, Rumunii, Węgier, Macedonii, Litwy, Portugalii, Włoch i Ukrainy na jednej ze ścian budynku Klubu Osiedlowego "Krąg" i administracji Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald pryz ul. Dmowskiego namalowali europejski mural - charakterystyczne symbole dla danego kraju i flagi narodowe.

Na jednej ze ścian Kręgu, gdzie znajduje się graffiti studentów z Erasmusa, jest wymalowana flaga Związku Radzieckiego. Powinno się ją zamalować - pisze nasz internauta jsorel na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).


Komentarze (1)

23-09-2014 10:15:45
DMOWSKIEGO
NIC DZIWNEGO, ZE NA TYM BUDYNKU JEST SIERP I MŁOT. POZA ZAKŁADEM FRYZJERSKIM I KOSMETYCZKĄ, MENTALNIE NADAL PANUJE TAM GŁĘBOKI KOMUNIZM. MAM NA MYŚLI LUDZI Z OS KRĄG ORAZ ZE SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ.
Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: