Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na przystankach "Głogowska/Hetmańska", "Arciszewskiego" i "Dworzec Zachodni" staną nowe biletomaty - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na przystankach "Głogowska/Hetmańska", "Arciszewskiego" i "Dworzec Zachodni" staną nowe biletomaty
23-09-2014 00:10   Janusz Ludwiczak
Na początku października na przystanku tramwajowym przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej oraz w pobliżu Dworca Głównego powinny zacząć działać nowe automaty biletowe, w których nie tylko kupimy bilety jednorazowe, ale doładujemy kartę PEKA. Co więcej, będzie można w nich zapłacić kartą płatniczą.

Z małym opóźnieniem rozpoczął się montaż nowych biletomatów. W pierwszej kolejności uruchomionych zostanie 20 automatów biletowych. Znajdą się one m.in. na przystankach "Głogowska/Hetmańska" i "Poznań Główny". Z kolei do końca października zamontowane zostaną biletomaty na przystankach "Arciszewskiego", "Dworzec Zachodni" oraz w nowej lokalizacji - na przystanku "Bałtyk". Trzy biletomaty znajdą się również na nowej stacji PeSTki przy Dworcu Zachodnim.

Operatorem nowych biletomatów jest firma Mennica Polska S.A. Nasz partner został wybrany w konkursie przeprowadzonym przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu i odpowiada za montaż i serwis 70 nowych biletomatów. Wszystkie automaty będą umożliwiały sprzedaż biletów jednorazowych oraz dokonywanie płatności za bilety lub doładowania tPortmonetki za pomocą kart płatniczych, w tym także zbliżeniowych. Biletomat posiada nowoczesny, wysokokontrastowy kolorowy ekran dotykowy, zapewniający prostą obsługę - wyjaśnia Bartosz Trzebiatowski, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego.

Wszystkie 70 nowych biletomatów pojawi się na ulicach miasta najpóźniej do końca marca przyszłego roku.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

lip

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: