Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Upieką pizzę w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Upieką pizzę w Parku Kasprowicza
22-09-2014 07:13   Janusz Ludwiczak
Przy pływalni letniej w Parku Kasprowicza powstał murowany piec. Kolektyw Kąpielisko w najbliższy weekend planuje biesiadę, podczas której wypiekana będzie pizza.

Ogród społeczny w Parku Kasprowicza staje się faktem. Na wydzielonym terenie przy pływalni letniej posadzono już pierwsze rośliny - rzodkiewki, a także zbudowano murowany piec grillowy. Powstał również kompostownik i siedziska.

W weekend udało się zakończyć budowę pieca grillowego, który przetestowano w niedzielne południe. W sobotę Kolektyw Kąpielisko planuje wypiec pizzę.

Chcemy spotykać się w każdy weekend. W soboty i niedziele od godz. 11 organizujemy warsztaty ogrodnicze. Wiosną planujemy posadzić również słoneczniki i pomidory - powiedziała Joanna Januszewska z Kolektywu Kąpielisko.

Ogród społeczny o powierzchni 1600 metrów kwadratowych powstaje na terenie pływalni letniej. Działka ta, o długości 160 metrów i szerokości 10 metrów została oddzielona od basenów. Członkowie Kolektywu Kąpielisko chcą w miejscu tym posadzić m.in. kapustę, sałatę, słoneczniki i inne rośliny. Planowane są również wydarzenia kulturalne.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: