Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Open Field" rozpoczął na Targach nowy sezon Polskiego Teatru Tańca {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Open Field" rozpoczął na Targach nowy sezon Polskiego Teatru Tańca {GALERIA ZDJĘĆ}
20-09-2014 01:53   Janusz Ludwiczak
Premierą spektaklu "Open Field" w choreografii Nadara Rosano, izraelskiego tancerza i choreografa Polski Teatr Tańca rozpoczął nowy sezon artystyczny.

W piątkowy wieczór w pawilonie MP2 odbyła się premiera spektaklu "Open Field", który był próbą nakreślenia granic wolności jednostki w społeczeństwie. Artyści szukali odpowiedzi na pytania jak można poszerzyć granice wyznaczane przez zbiorowość i co się stanie gdy wszelkie społeczne normy zostaną zerwane.

Polski Teatr Tańca od lat współpracuje z Nadarą Rosano, niezależnym izraelskim tancerzem, choreografem i pedagogiem. Artysta od kilku tworzy, wspierane przez Izraelskie Ministerstwo Kultury i Nauki, projekty taneczne, które prezentowane były w Izraelu oraz w USA, Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Serbii, Bułgarii, Litwy, Portugalii, Polsce oraz w Korei.

Przed premierą publiczność mogła zobaczyć również spektakl""Need Me", ukazujący dwa sprzeczne pierwiastki istniejące w jednym ciele. Pokaz siły przenikający się z dążeniem do wspólnego celu.

Premiera spektaklu "Open Field" również w sobotę, 20 września o godz. 20:00 w pawilonie MP2 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Bilety w cenie 40 złotych i 20 zł - ulgowy można kupić na stronie internetowej: zaproszenia.ptt-poznan.pl oraz w impresariacie Polskiego Teatru Tańca przy ul. Koziej 4.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

05

wrz

do 06-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarzy, zabawek i pasji

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: