Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Chóry dziewczęce z Chorwacji i Węgier wystąpią w Marcinku i w Dwójce - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Chóry dziewczęce z Chorwacji i Węgier wystąpią w Marcinku i w Dwójce
16-09-2014 14:03   Janusz Ludwiczak
W ramach Międzynarodowego Festiwalu Chórów Dziewczęcych w piątkowe południe w auli II LO wystąpi Chór Dziewczęcy Aurin z Węgier. W Marcinku odbędzie się natomiast koncert Chóru Dziewczęcego Brevis z Chorwacji.

Trillme Festival to pierwsze tego rodzaju wydarzenie artystyczne w Europie, którego pomysłodawcą i gospodarzem jest zamkowy Chór Dziewczęcy Skowronki. Poznań, nazywany miastem chórów przez kilka dni stanie się miejscem muzycznego spotkania dziewcząt w wieku od 12 do 19 lat z Węgier, Chorwacji, Ukrainy, Serbii i Polski. Chóry biorące udział w festiwalu wykonają głównie muzykę rodzimą, a koncerty będą okazją do zaprezentowania bogactwa kultury muzycznej krajów, z których pochodzą uczestnicy - informuje Centrum Kultury Zamek.

W piątek, 19 września o godz. 12:30 w auli II LO przy ul. Matejki odbędzie się koncert Chóru Dziewczęcego Aurin z Kecskemét na Węgrzech. Natomiast w Marcinku również o godz. 12:30 wystąpi Chór Dziewczęcy Brevis z Osijek z Chorwacji. Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: