Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wieczorami PeSTka nie będzie dojeżdżać do Dworca Zachodniego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wieczorami PeSTka nie będzie dojeżdżać do Dworca Zachodniego
21-09-2014 21:24   Janusz Ludwiczak
Od poniedziałku w związku z dalszymi pracami związanymi z przebudową Mostu Uniwersyteckiego w dni robocze od godz. 20:00 tramwaje linii nr 12 i 14 nie będą jeździć przedłużoną trasą PST przez ul. Zachodnią i Dworzec Zachodni.

Od poniedziałku, 22 września br. do odwołania, prowadzone będą prace przy przebudowie Mostu Uniwersyteckiego. W związku z powyższym w każdy dzień roboczy od godz. 20.00 do godz. 4.00 dnia następnego zamknięty będzie odcinek trasy PST od Dworca Zachodniego do Mostu Teatralnego - informuje MPK.

W dni robocze od godz. 20:00 do końca dnia "dwunastka" i "czternastka" będą jeździć objazdem przez ulicę Roosevelta (tzn. "górą", przez Kaponierę). Od rana do godz. 20 oraz w soboty, niedziele i święta tramwaje linii nr 12 i 14 będą kursować normalnie przez Dworzec Zachodni. Bez zmian będzie jeździć również linia nr 19.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: