Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Parku Wilsona będą mieli kota na punkcie psa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Parku Wilsona będą mieli kota na punkcie psa
12-09-2014 21:13   Janusz Ludwiczak
Pod hasłem "Mamy kota na punkcie psa!" odbędzie się w niedzielę festyn w Parku Wilsona z okazji 50-lecia poznańskiego Schroniska dla zwierząt. Przez pięć godzin wszystko kręcić będzie się wokół psów i kotów.

W niedzielę, w godz. od 12 do 17 w Parku Wilsona 50.urodziny będą świętować podopieczni Schroniska dla zwierząt w Poznaniu. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

W programie mnóstwo atrakcji dla dzieci, dużych i małych. Będzie wspólne budowanie domków dla kotów i malowanie bud dla psów ze schroniska. Przyszłych kucharzy (albo po prostu wielbicieli słodyczy) zainteresuje na pewno robienie lizaków w kształcie zwierząt, uzdolnionych plastycznie – projektowanie własnej eko-torby czy rysowanie wielkiego psa. Na innym stoisku będzie można samemu zrobić mydło w kształcie zwierzaka. Nie zabraknie też konkursów dla dzieci, dmuchanych zabawek i pokazów strażackich. Na zakończenie zagra indie-rockowy zespół Felix The Baker. A ponieważ to impreza urodzinowa, goście festynu zostaną poczęstowani tortem - zaprasza Małgorzata Lamperska ze Schroniska dla zwierząt w Poznaniu.

Festyn zakończy obchody 50-lecia schroniska, które rozpoczęły się na przełomie maja i czerwca urodzinową zbiórką prezentów połączoną z nadawaniem imion psom. Przez dwa tygodnie sierpnia poznaniacy szukali figur psa i kota, które "błąkały się" po mieście. Po Poznaniu jeździ również tramwaj przypominający o rocznicy schroniska i zachęcający do adopcji psów i kotów.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: