Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nowe mieszkania na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nowe mieszkania na Targach
07-09-2014 08:37   Janusz Ludwiczak
W pawilonie nr MTP do niedzielnego popołudnia potrwają Targi Mieszkań i Domów, na których prawie 120 wystawców prezentuje oferty w branży nieruchomości. Zwiedzający znajdą szeroki wybór mieszkań i domów, oferty kredytowe, konsultacje doradców finansowych.

Zwiedzający moga zapoznać się z ofertami blisko 120 wystawców. Na Targach Mieszkań i Domów można odwiedzić stoiska deweloperów, banków, biur, zarządów i pośredników nieruchomości. Wielu wystawców przygotowało jesienne promocje.

Na targach mieszkaniowych prezentowane są również inwestycje realizowane na Łazarzu i w okolicach jak chociażby rewitalizowane budynki dawnego szpitala kolejowego przy ul. Orzeszkowej z przeznaczeniem na obiekty mieszkaniowo-apartamentowe.

Chętni mogą wziąć udział również w bezpłatnych poradach, które dotyczyły m.in. kredytów hipotecznych, poznańskiego rynku nieruchomości czy kosztów utrzymania mieszkań. Z myślą o najmłodszych organizatorzy przygotowali plac zabaw, a dla osób pragnących znaleźć chwilę wytchnienia targową kawiarenkę.

Targi mieszkań i domów można zwiedzać jeszcze w niedzielę w godz. od 10:00 do 18:00 w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście przez hol główny na przeciwko Mostu Dworcowego). Bilety wstępu kosztują 10 złotych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: