Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi pożegnały lato {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi pożegnały lato {GALERIA ZDJĘĆ}
31-08-2014 00:19   Janusz Ludwiczak
Blisko 8 tysięcy osób wzięło udział w akcji "Lato na Targach". W piątek odbył się wielki festyn, w trakcie którego odbyły się przejażdżki zabytkowym pojazdem, kino plenerowe, warsztaty chemiczne, mecze pokazowe siatkówki i piłki nożnej, darmowe degustacje oraz konkursy i zajęcia dla dzieci i dorosłych.

Przez cały lipiec i sierpień każdego dnia przez osiem godzin (od 10:00 do 18:00) na poznaniaków czekały letnie atrakcje, jakie przygotowały Międzynarodowe Targi Poznańskie. Do dyspozycji gości były piaszczyste boiska do gry w plażową piłkę nożną i siatkową oraz bule, plac zabaw, piaskownica oraz bogata gama sprzętu sportowego (gumy, skakanki, kapsle, ringo). Poznaniacy mogli wypocząć w ogrodzie i plaży z leżakami lub skorzystać z fontanny dla ochłody.

W czwartki młodzi i nieco starsi miłośnicy historii mogli wybrać się na wycieczkę po Targach z przewodnikiem. W programie zgłębianie historii targowego Poznania. Z kolei na dzieci czekali animatorzy, którzy przygotowali m.in. gry w kapsle, bule, gumę, w klasy, zbijaka, skakankę, ringo, hula hop, rysowanie kredą i wyklejanki z kolorowego papieru. W soboty najmłodsi fani piłki nożnej mogli doskonalić swoje umiejętności.

Przygotowano również szereg atrakcji dla miłośników jazdy na wrotkach i rolkach. Specjalnie dla nich Targi udostępniły jeden z pawilonów.

W piątek odbył się wielki finał akcji "Lato na Targach". Na dzieci czekały m.in. warsztaty z naukowcami, na dorosłych ćwiczenia fitness, mecze pokazowe siatkówki i piłki nożne, warsztaty tańca kubańskiego. Na zakończenie odbył się koncert Janka Zielińskiego oraz pokaz filmu "Nietykalni" w ramach kina plenerowego.

W akcji "Lato na Targach" przez cały lipiec i sierpień wzięło udział blisko 8 tysięcy osób, czterokrotnie więcej niż dwa lata temu. W przyszłym roku MTP chcą kontynuować akcję, a zimą planowane jest zamienienie jednego z pawilonów w wielkie lodowisko lub arenę dla rolkarzy i wrotkarzy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

paź

do 24-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena 2021 - targi gier i multimediów
"Optyka" - targi optyczne

26

paź

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Jesień idzie" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

04

lis

do 06-11-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Special Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: