Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wulgarny i obraźliwy napis pojawił się na murku Parku Wilsona - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wulgarny i obraźliwy napis pojawił się na murku Parku Wilsona
28-08-2014 07:16   Janusz Ludwiczak
"Trzymajcie się zasad walczcie z kur***" - taki napis pojawił się na murku Parku Wilsona przy ul. Berwińskiego. Nie dość, że napis jest wulgarny, to jego autor użył symbolu Powstania Warszawskiego i Polski Walczącej.

Napis ten pojawił się w weekend na murku Parku Wilsona przy ul. Berwińskiego, naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 26. Autor użył nie tylko wulgaryzmów, ale dodał literkę P z kotwicą, która jest symbolem Powstania Warszawskiego i Polski Walczącej.

O sprawie poinformowała nas na profilu społecznościowym facebook.com/lazarzpl nasza Czytelniczka. Napis został już zamalowany przez pracowników Palmiarni, która zarządza Parkiem Wilsona.


Fot: Hanna Maria Zagulska

ZOBACZ TAKŻE: Chuligani namalowali bazgroły na budynkach na Załężu

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (5)

29-08-2014 21:19:42
JS
@swojak, dwa dni temu przed parkiem była regularna bitwa jakiejś gówniaterii. Latali po całym skrzyżowaniu, tuż pod okiem kamery. Pies z kulawą nogą się nie zainteresował. Po półtorej godzinie przyjechała policja, popatrzyła, pojechała, a towarzystwo lało się dalej :) A Ty marzysz o łapaniu wandali?
29-08-2014 19:40:24
swojak
A przecież na kamienicy Berwińskiego 1 jest kamera monitoringu miejskiego!!!!! czy nic nie zarejestrowano? Cały ŁAzarz tonie w tagach, do tego bazgroły "pamiętajcie o braciach za kratami" na Małeckiego i Kanałowej. KIEDY POLICJA WYŁAPIE WANDALI?!!!!!
29-08-2014 15:02:40
Na murze szpitala Krysiewicza
jest antysemicki, głupi napis ilustrowany skreśloną gwiazdą Dawida. Co się dzieje z tym miastem?
29-08-2014 12:14:19
Poznaniak
Nie niszcz Poznania Nie głosuj na Grobelnego Podziękujmy takimi napisami urzędasom i ich sponsorobiorcom. Podziękujmy kumoterskim działaniom: Klanu Ganowiczów, dyr dep edu. UMarszalkowskiefo WaśkoDaGama ex Poseł PO na Sejm Fanny Janowicz z Oświaty. Wszak pieniadze z Oświaty nie idą na oświatę tylko na przysłowiową kawę. ----->>>> W szczególności podziękujmy naszej Szczocie "Najlepszemu Prezydentowi w RP" z Newsweek'a Rysiowi zwanym Ryszard Lwie serce :-) 16 LISTOPADA wybierzmy go powtórnie to mamy artystów ulicznych i zadowolonych 1500 urzędasów
28-08-2014 09:18:44
M.Ł.
Podobne napisy pojawiły się na Hali Arena / usunięto/ ,na ścianie kamienicy na skrzyżowaniu Matejki, Niegolewskich.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: