Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ogłoszono przetarg na zagospodarowanie zielenią i małą architekturą ulicy Głogowskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ogłoszono przetarg na zagospodarowanie zielenią i małą architekturą ulicy Głogowskiej
26-08-2014 07:45   Janusz Ludwiczak
Zarząd Dróg Miejskich ogłosił przetarg na zagospodarowanie zielenią i elementami małej architektury skwerów na ulicy Głogowskiej, przy Dworcu Zachodnim, Parku Wilsona, skrzyżowaniu z Hetmańską i przy ul. Sielskiej.

Już niebawem osoby spacerujące ulicą Głogowską będą mogły odpocząć na ławkach przy pnączach z zieleni, zbudowanych z modułów. ZDM ogłosił właśnie przetarg na zagospodarowanie zielenią i elementami małej architektury skwerów na ulicy Głogowskiej w Poznaniu zlokalizowanych przy Dworcu Zachodnim, ul. Strusia, ul. Sielskiej oraz skrzyżowaniu ul. Hetmańskiej i Chociszewskiego wraz z dwuletnią pielęgnacją.

Wykonawca, który zostanie wyłoniony w przetargu będzie miał czas do 15 listopada 2016 r. na całkowitą realizację zadania. Termin nadsyłania ofert i wniosków mija 2 września.

ZOBACZ TAKŻE: Wybrano koncepcję zagospodarowania ulicy Głogowskiej {WIZUALIZACJE}


Komentarze (3)

26-08-2014 13:59:00
JS
Przy Biedronce ławki będą musiały być wymieniane co dwa dni :) Obsikane i zasmrodzone przez bezdomnych, a w nocy demolowane przez wandali. Będzie tak, jak z lustrem na krzyżówce Kanałowa / Małeckiego notorycznie rozbijanym przez bywalców całodobowego. Oczywiście pod czujnym okiem monitoringu i obsługi sklepu :)
26-08-2014 12:13:21
Ircyś
Przy Strusia koło Biedronki to się przyda, tam nikt nie sprząta, ale obawiam się bezdomnych, którzy najczęściej tam przebywają i śmiecą
26-08-2014 11:23:38
janka
2 lata zekania ? To chyba jakas kpina !ile czasu mozna robic kwiatki.i.lawki???
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

gru

15:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Świąteczna Eka" - międzypokoleniowe warsztaty ozdób świątecznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl dla dzieci "Zimowa przygoda"w wykonaniu Teatru Krokodyl. Spektakl bedzie tłumaczony na język migowy

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Debata "Wolność -kocham i rozumiem"

07

gru

10:00
Łazarz
"Śladami Kroniki" - wycieczka z przewodnikiem:
School of Form - Cmentarz żydowski - Budynek Magnolii - Park Wilsona - skrzyżowanie ul. Głogowskiej z ul. Berwińskiego - Rynek Łazarski - Katolicka

10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: