Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

City Center uruchamia darmowy parking... na jedną godzinę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
City Center uruchamia darmowy parking... na jedną godzinę
22-08-2014 06:39   Janusz Ludwiczak
Od poniedziałku kierowcy za darmo zaparkują przez godzinę na parkingu przy centrum handlowym Poznań City Center i nad peronami Dworca Głównego.

O najbliższego poniedziałku na parkingu Poznań City Center kierowcy będą mogli zaparkować swoje samochody przez pierwszą godzinę za darmo. Do dyspozycji jest 1500 miejsc postojowych.

Cieszę się, że możemy zaoferować mieszkańcom naszego miasta takie udogodnienie. Do tej pory w ścisłym centrum Poznania brakowało darmowego parkingu dla podróżnych oraz mieszkańców - mówi Norbert Fijałkowski, dyrektor centrum handlowego Poznań City Center.

Parking z bezpośrednim zejściem na perony tuż obok kas biletowych to idealne miejsce na pozostawienie swojego pojazdu i powitanie lub pożegnanie bliskich. Dodatkowo dzięki darmowej pierwszej godzinie postoju, ten czas można przeznaczyć na kupno biletu, jak również szybkie zakupy w galerii handlowej.


Komentarze (1)

22-08-2014 13:47:37
Tomek
I tak nie rozwiązuje to problemu odległości parkingu od dworca PKS. Obecnie chcąc odwieźć starszą osobę na autobus trzeba zatrzymywać się na zakazie lub dreptać przez całe centrum płacąc dodatkowo za parking (na szczęście od poniedziałku się to zmieni). Ten cały Shit jest kompletnie nieprzemyślany, tzn jest przemyślany typowo pod zyski "galerii", a nie pod komfort pasażerów...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

18

gru

18:30
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
X sesja (uroczysta) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

20

gru

do 21-12-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

19:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Koszykarskie derby Poznania
KKS Wiara Lecha - AZS Politechnika Poznańska

26

gru

16:00
Dworzec Letni (peron 4b)
Inscenizacja przyjazdu Ignacego Paderewskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: