Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W holu głównym MTP powstanie punkt ZTM - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W holu głównym MTP powstanie punkt ZTM
22-08-2014 06:28   Janusz Ludwiczak
Punkt sprzedaży biletów ZTM, w którym m.in. doładujemy kartę PEKA powstanie w holu głównym (wschodnim) MTP, na przeciwko Mostu Dworcowego.

Postawiłem zadanie dla ZTM: mieszkańcy i nasi goście muszą odczuć poprawę jakości obsługi. Ważnym elementem realizacji tego zadania będzie od poniedziałku nowy Punkt Obsługi Klientów w holu głównego wejścia na MTP (hol wschodni od strony mostu Dworcowego) - oświadczył Ryszard Grobelny, prezydent Poznania.

Punkt Obsługi Klienta ZTM będzie działać od poniedziałku, 25 sierpnia w holu głównym (wschodnim) MTP, znajdującym się na przeciwko Mostu Dworcowego. To dobra wiadomość, gdyż takiego punktu brakuje w pobliżu dworca Poznań Główny.

Punkt ZTM na MTP czynny ma być od poniedziałku do piątku w godz. od 6 do 20 oraz w wybrane soboty. Podobnie jak w innych obiektach będzie można tutaj złożyć wniosek o wyrobienie PEKI, czyli Poznańskiej Elektronicznej Karty Aglomeracyjnej, kupić bilety jednorazowe czy złożyć wniosek na Bilet Metropolitarny. Będzie to 12 Punkt Obsługi Klienta ZTM.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: