Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W holu głównym MTP powstanie punkt ZTM - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W holu głównym MTP powstanie punkt ZTM
22-08-2014 06:28   Janusz Ludwiczak
Punkt sprzedaży biletów ZTM, w którym m.in. doładujemy kartę PEKA powstanie w holu głównym (wschodnim) MTP, na przeciwko Mostu Dworcowego.

Postawiłem zadanie dla ZTM: mieszkańcy i nasi goście muszą odczuć poprawę jakości obsługi. Ważnym elementem realizacji tego zadania będzie od poniedziałku nowy Punkt Obsługi Klientów w holu głównego wejścia na MTP (hol wschodni od strony mostu Dworcowego) - oświadczył Ryszard Grobelny, prezydent Poznania.

Punkt Obsługi Klienta ZTM będzie działać od poniedziałku, 25 sierpnia w holu głównym (wschodnim) MTP, znajdującym się na przeciwko Mostu Dworcowego. To dobra wiadomość, gdyż takiego punktu brakuje w pobliżu dworca Poznań Główny.

Punkt ZTM na MTP czynny ma być od poniedziałku do piątku w godz. od 6 do 20 oraz w wybrane soboty. Podobnie jak w innych obiektach będzie można tutaj złożyć wniosek o wyrobienie PEKI, czyli Poznańskiej Elektronicznej Karty Aglomeracyjnej, kupić bilety jednorazowe czy złożyć wniosek na Bilet Metropolitarny. Będzie to 12 Punkt Obsługi Klienta ZTM.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: