Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi zapraszają na długi weekend: koncert Dominiki Barabas, wycieczki i atrakcje dla dzieci - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi zapraszają na długi weekend: koncert Dominiki Barabas, wycieczki i atrakcje dla dzieci
13-08-2014 22:37   redakcja, MTP
W sierpniowy długi weekend Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do zabawy i odpoczynku w ramach akcji „Lato na Targach”. W programie m.in. koncert Dominiki Barabas z Zespołem, zwiedzanie MTP oraz atrakcje dla dzieci.

Długi weekend na Targach rozpoczyna się już w czwartek. Tego dnia młodzi i nieco starsi miłośnicy historii będą mogli wybrać się na wycieczkę po MTP z przewodnikiem. W programie zgłębianie historii targowego Poznania i wiele ciekawostek związanych z jedną z najstarszych firm w Wielkopolsce. Wycieczka rozpocznie się o godz. 10:30 i potrwa ok. 1,5 h. Udział jest bezpłatny.

Również w czwartek (14 sierpnia) o godz. 20:00 MTP zaprasza dorosłą publiczność na koncert Dominiki Barabas z Zespołem. Na scenie zabrzmi blues, jazz i autorskie liryczne ballady. Dominika Barabas to urodzona w Łodzi piosenkarka zaliczana do wykonawców nurtu piosenki literackiej. Wydała debiutancki album "Cień”, który zawiera 12 autorskich kompozycji. Jej wykonania były wielokrotnie nagradzane na konkursach piosenki poetyckiej i aktorskiej. Po koncercie odbędzie się dyskoteka na plaży prowadzona przez DJ Lazy Dee. W repertuarze znajdzie się muzyka taneczna od lat 60 do aktualnych hitów.

W piątek, sobotę i niedzielę MTP zapraszają całe rodziny. Do dyspozycji gości są piaszczyste boiska do gry w plażową piłkę nożną i siatkową oraz bule, plac zabaw, piaskownica oraz bogata gama sprzętu sportowego (gumy, skakanki, kapsle, ringo).

Akcja „Lato na Targach” potrwa do końca sierpnia. Na terenie imprezy można skorzystać z usług gastronomicznych. Wstęp na teren imprezy jest możliwy od strony ul. Głogowskiej, wejściem południowym od godz. 10:00.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sprzętu, wyposażenia i odzieży sportowej

16

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Forum Fryzjerstwa "LOOK"
Forum Kosmetyki "beautyVISION"

18

paź

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert pedagogów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W programie m.in.: Chopin, Prokofiew, Rachmaninow, Piazzola, Jobim i Moniuszko na jazzowo

20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: