Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Górczyn: Wysypisko przy galerii handlowej Panorama - zalegały odpady budowlane - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Górczyn: Wysypisko przy galerii handlowej Panorama - zalegały odpady budowlane
12-08-2014 18:05   redakcja, Straż Miejska
Pracownicy jednej z firm sprzątających, którzy zajmują się m.in. porządkowaniem zaśmieconych terenów miejskich, natknęli się na dużą ilość odpadów budowlanych.

Na terenie niezagospodarowanej działki miejskiej położonej przy ul. Drużynowej zalegają odpady budowlane. Plastikowe pojemniki, gruz budowlany, styropian, kartony i wiele innych odpadów, zamiast w kontenerach leżą na ziemi. Można tam także znaleźć nowe materiały budowlane takie jak kostka granitowa.

Strażnicy miejscy bez trudu ustalili osobę odpowiedzialną za ten bałagan, gdyż na sąsiedniej nieruchomości dobiega końca budowa nowego obiektu. Właściciel został ukarany maksymalnym mandatem w wysokości 500 zł. Strażnicy ustalili także termin uporządkowania wysypiska na dzień 22 sierpnia. Wywóz odpadów musi być poświadczony odpowiednimi rachunkami, tak ażeby odpady trafiły do legalnych miejsc składowania.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: