Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Śmietnik na nowym boisku na os. Hetmańskim - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Śmietnik na nowym boisku na os. Hetmańskim
11-08-2014 18:10   Janusz Ludwiczak
Na os. Hetmańskim powstało nowe boisko do gry w piłkę. Jak informuje nas Czytelnik zamienia się ono w śmietnik, gdyż kosze na śmieci są za małe.

Jak informowaliśmy na początku czerwca mieszkańcy osiedla Hetmańskiego mogą grać w piłkę na nowym boisku ze sztuczną trawą, które powstało w ciągu trzech miesięcy. Inwestycja kosztowała 385 tys. zł i w całości została sfinansowana ze środków Spółdzielni Mieszkaniowej im. H. Cegielskiego.

Jak informuje nas Czytelnik boisko zamienia się w śmietnik.

Rzadko się zdarza, aby inwestycja była wybudowana na czas czyli sezon letni dla sportów na powietrzu. Nowo wybudowane boisko i to przed sezonem zdaje egzamin. Dzieciaki z os. Hetmańskiego często spotykają i grają w przysłowiową piłę nożną. Boisko jest oblężone aż do późnych godzin i dobrze. Inwestycja trafiona i w czasie, potrzebie lokalnej. Jednakże kosze na śmieci w tym przypadku mogłyby być większe. Projektant nie przewidział, że sporty z piłką to ogromne zużycie napojów chłodzących. Może by tak małe kontenerki do plastyków? - pisze nasz internauta Nishio na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


R E K L A M A

Fot: Nishio
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Na osiedlu Hetmańskim powstało boisko ze sztuczną trawą za 385 tys. zł

ZOBACZ TAKŻE: Na skwerze przy Kolejowej ma być czyściej

ZOBACZ TAKŻE: Po Targu Śniadaniowym trzeba było wywieźć tonę śmieci

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (3)

15-08-2014 22:57:24
grzechu
Jakie dzieciaki z os. Hetmańskiego ? Owszem są i z naszego osiedla, ale duża część grających przychodzi z całej okolicy Łazarza i zajmują naszym boisko !
11-08-2014 19:02:17
Obserwator
Smietniki nie sa za male, tylko butelki powinno sie zgniatac przed wyrzuceniem....
11-08-2014 18:35:17
Ana
owszem - śmietniki albo za małe albo ich jest za mało ale może by tak korzystający z boiska pomyśleli też o tym aby zgniatać takie butelki ?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

cze

do 22-06-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

25

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Nuda przy śmietniku" w wykonaniu grupy teatralnej dziecięcej w ramach projektu "Fabryka kultury". Wstęp wolny!

26

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Warsztaty kulinarne dla dzieci" w ramach projektu "Łazarskie Lato 2019"

28

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci w wykonaniu Wujka Ogórka- pt."Zwierzęta" - które zwierze jest największe, które najmniejsze, a które najbardziej potrzebuje naszego wsparcia bo jest zagrożone. Piosenki Wujka Ogórka

30

cze

11:00
Łazarz
Kolejarski Łazarz - wycieczka
zbiórka przy Dworcu Zachodnim

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: