Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach zagrali w hokeja... na rolkach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach zagrali w hokeja... na rolkach
11-08-2014 07:37   redakcja, MTP
Na Targach odbył się już po raz drugi "Weekend na kółkach", w ramach którego zorganizowano m.in. hokej na rolkach, warsztaty i pokazy wrotkarskie. Chętni mogli również nauczyć się jeździć na rolkach.

W sobotę i niedzielę w ramach akcji "Weekend na kółkach" rowerzyści i wrotkarze mogli skorzystać m.in. z toru przeszkód, wypożyczalni sprzętu sportowego, bezpłatnych lekcji jazdy na rolkach czy też wziąć udział w Rajdzie Zdobywców Szczytów Targowych.

Pawilon nr 2 MTP został opanowany przez wrotkarzy. Profesjonalni instruktorzy udzielali bezpłatnych lekcji nauki na rolkach, a dziewczyny z wrotkarskiej drużyny rollerderby Bad to the Bone dały pokaz swoich umiejętności. Nie zawiedli się również fani hokeja, którzy mogli wypożyczyć sprzęt i spróbować swoich sił w tym sporcie.

Wysoka frekwencja oraz pozytywne opinie plażowiczów zadecydowały, że Międzynarodowe Targi Poznańskie postanowiły do końca sierpnia przedłużyć wakacyjną akcję. Nie do 14, a do 31.08. pomiędzy pawilonami 1, 2 i 15 funkcjonować będzie plaża z boiskami do gry w piłkę nożną, siatkówkę na piasku, a także plac zabaw z ogromną piaskownicą. Do tej pory w akcji "Lato na Targach" wzięło udział blisko 6 tysięcy osób.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

28

sie

18:00
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
VI sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

31

sie

Park Wilsona
Dożynki miejskie
Pod naszym patronatem

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: