Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach będzie można pojeździć na rolkach i wziąć udział w rajdzie rowerowym - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach będzie można pojeździć na rolkach i wziąć udział w rajdzie rowerowym
08-08-2014 12:06   Janusz Ludwiczak
Rowerowy Rajd Zdobywców Szczytów Targowych, tor przeszkód, hokej na rolkach, warsztaty i pokazy rolkarskie - to tylko kilka z atrakcji jakie czekają w ramach "Weekendu na Kółkach" w sobotę i niedzielę na Targach.

W najbliższy weekend na Targach odbędzie się "Weekend na Kółkach" - szalona impreza rolkarsko-rowerowa.

W sobotę odbędzie się m.in. Rowerowy Rajd Zdobywców Szczytów Targowych, w ramach którego rowerzyści będą przemieszczać się po terenie targów w poszukiwaniu ukrytych zagadek. Na wszystkich uczestników rajdów czekają upominki. Poszukiwacze wyzwań będą mogli również pokonać rowerowy tor przeszkód.

Natomiast w niedzielę dla wszystkich chętnych wrotkarzy otwarty zostanie pawilon 2. Przez cały dzień odbędą się bezpłatne warsztaty wrotkarskie prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Zaplanowano również otwarty trening drużyny roller derby Bad to the Bone. Najmłodsi użytkownicy rolek i wrotek będą mogli wziąć udział w meczu hokeja. Wszyscy chętni by spróbować swoich sił w jeździe na rolach będą mogli bezpłatnie wypożyczyć niezbędny sprzęt.

Podczas "Weekendów na Kółkach" teren MTP będzie otwarty w godzinach 10:00 – 18:00. Wejście od strony ul. Głogowskiej przez dawną restaurację McDonald’s (wejście południowe naprzeciwko trasy PeSTki). Wjazd na parking od ul. Śniadeckich. Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

28

sie

18:00
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
VI sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

31

sie

Park Wilsona
Dożynki miejskie
Pod naszym patronatem

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: