Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dzieci będą mogły poszukiwać skarbów w Palmiarni i wziąć udział w tropikalnych warsztatach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dzieci będą mogły poszukiwać skarbów w Palmiarni i wziąć udział w tropikalnych warsztatach
05-08-2014 00:23   Janusz Ludwiczak
Palmiarnia Poznańska i Animacje dla dzieci zapraszają najmłodszych na poszukiwanie wakacyjnych skarbów i tropikalne warsztaty.

W niedzielę, 10 sierpnia w godz. od 11 do 16 animacje-dla-dzieci.pl i Palmiarnia zapraszają najmłodszych na poszukiwanie wakacyjnych skarbów. W programie m.in.: poszukiwanie wakacyjnych skarbów z Meksykanką, łowienie ryb na wesoło, quiz tropikalny z nagrodami, orientalne tańce, tropikalne kalambury, farbowanie włosów, kolorowe paznokcie, balonowe zoo, malowanie twarzy, rozbijanie cukierkowej piniaty.

Natomiast od wtorku do czwartku w godz. 11:00-13:00 w Palmiarni odbędą się tropikalne warsztaty. W programie m.in.: balonowe-tworzenie zwierzątek i nie tylko z balonów, malowanie twarzy i włosów, tropikalny quiz z nagrodami, warsztaty meksykańskie - tworzenie meksykańskiej piniaty, slalom z kaktusami, wróżby z kakaowca, warsztaty ekologiczne - eco żółwie z butelek czy pokaz eco mody z tropików.

Szczegółowych informacji udziela Natalia Trojanowicz pod numerem telefonu: 693 627 796 oraz e-mail: zapisyanimacje@gmail.com.


Fot: www.animacje-dla-dzieci.pl

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

do 20-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena. Targi gier i multimediów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: