Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Drużyna PEKA pomaga pasażerom "ósemki" i "czternastki" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Drużyna PEKA pomaga pasażerom "ósemki" i "czternastki"
03-08-2014 23:34   Janusz Ludwiczak
20 osób w granatowych koszulkach służy pomocom pasażerom tramwajów. Drużyna PEKA udziela w tramwajach m.in. linii nr 8, 10, 13 i 14 informacji o systemie Poznańskiej Elektronicznej Karty Aglomeracyjnej (PEKA).

Na 2500 zapytań dziennie, niemal 17.400 tygodniowo i blisko 70 tysięcy przez cały lipiec odpowiedziała Drużyna PEKA. Pytania dotyczyły najczęściej nowej taryfy biletowej, zasad korzystania z systemu i wyrobienia karty PEKA. Od sierpnia cztery zespoły Drużyna PEKA można spotkać w pojazdach komunikacji miejskiej.

Celem Drużyny PEKA jest pomoc pasażerom, bieżące informowanie o systemie PEKA w Punktach Obsługi Klienta oraz poza nimi – na najważniejszych przystankach i punktach końcowych tras tramwajowych i autobusowych. Członkowie Drużyny PEKA będą mieli na sobie charakterystyczne koszulki z logotypem PEKA oraz hasłem "Zapytaj mnie o system PEKA". Drużyna PEKA będzie pojawiać się w tych miejscach i o takich porach, gdzie jest najwięcej pasażerów. Jej mobilny charakter pozwoli przemieszczać się na terenie Poznania - wyjaśnia Bartosz Trzebiatowski, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego.

Drużyna PEKA będzie udzielać informacji i służyć poradami pasażerów tramwajów m.in. linii nr 8, 10, 13 i 14. Każdy będzie mógł także zwrócić się z prośbą o pomoc w obsłudze czytnika PEKA lub dowiedzieć o najbardziej korzystnym wariancie w nowej taryfie.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: