Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Drużyna PEKA pomaga pasażerom "ósemki" i "czternastki" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Drużyna PEKA pomaga pasażerom "ósemki" i "czternastki"
03-08-2014 23:34   Janusz Ludwiczak
20 osób w granatowych koszulkach służy pomocom pasażerom tramwajów. Drużyna PEKA udziela w tramwajach m.in. linii nr 8, 10, 13 i 14 informacji o systemie Poznańskiej Elektronicznej Karty Aglomeracyjnej (PEKA).

Na 2500 zapytań dziennie, niemal 17.400 tygodniowo i blisko 70 tysięcy przez cały lipiec odpowiedziała Drużyna PEKA. Pytania dotyczyły najczęściej nowej taryfy biletowej, zasad korzystania z systemu i wyrobienia karty PEKA. Od sierpnia cztery zespoły Drużyna PEKA można spotkać w pojazdach komunikacji miejskiej.

Celem Drużyny PEKA jest pomoc pasażerom, bieżące informowanie o systemie PEKA w Punktach Obsługi Klienta oraz poza nimi – na najważniejszych przystankach i punktach końcowych tras tramwajowych i autobusowych. Członkowie Drużyny PEKA będą mieli na sobie charakterystyczne koszulki z logotypem PEKA oraz hasłem "Zapytaj mnie o system PEKA". Drużyna PEKA będzie pojawiać się w tych miejscach i o takich porach, gdzie jest najwięcej pasażerów. Jej mobilny charakter pozwoli przemieszczać się na terenie Poznania - wyjaśnia Bartosz Trzebiatowski, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego.

Drużyna PEKA będzie udzielać informacji i służyć poradami pasażerów tramwajów m.in. linii nr 8, 10, 13 i 14. Każdy będzie mógł także zwrócić się z prośbą o pomoc w obsłudze czytnika PEKA lub dowiedzieć o najbardziej korzystnym wariancie w nowej taryfie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: