Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi zapraszają na "Weekend na Kółkach" - będzie rajd rowerowy, hokej na rolkach i jazda wrotkami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi zapraszają na "Weekend na Kółkach" - będzie rajd rowerowy, hokej na rolkach i jazda wrotkami
01-08-2014 22:31   redakcja, MTP
Rowerowy Rajd Zdobywców Szczytów Targowych, tor przeszkód, hokej na rolkach, warsztaty i pokazy rolkarskie, znakowanie rowerów – to nie wszystkie atrakcje przygotowane przez MTP w ramach „Weekendów na Kółkach”.

W najbliższy weekend oraz 9 i 10 sierpnia na Targach odbędzie się "Weekend na Kółkach" - szalona impreza rolkarsko-rowerowa.

W soboty: 2 i 9 sierpnia odbędzie się m.in. Rowerowy Rajd Zdobywców Szczytów Targowych, w ramach którego rowerzyści będą przemieszczać się po terenie targów w poszukiwaniu ukrytych zagadek. Na wszystkich uczestników rajdów czekają upominki. Poszukiwacze wyzwań będą mogli również pokonać rowerowy tor przeszkód. Dodatkowo 2 sierpnia w samo południe najmłodsi użytkownicy dwóch kółek będą mogli poznawać zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zajęcia poprowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Przez trzy godziny 12:00 – 15:00 odbywać się będzie znakowanie rowerów w ramach akcji „Bezpieczny Rower”.

W niedziele: 3 i 10 sierpnia dla wszystkich chętnych wrotkarzy otwieramy pawilon 2. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty wrotkarskie prowadzone przez doświadczonych instruktorów, a także otwarty trening drużyny roller derby Bad to the Bone. Najmłodszych użytkowników rolek i wrotek zapraszamy do udziału w meczach hokeja. Wszyscy chętni by spróbować swoich sił w jeździe na rolach będą mogli bezpłatnie wypożyczyć niezbędny sprzęt.

Podczas "Weekendów na Kółkach" teren MTP będzie otwarty w godzinach 10:00 – 18:00. Wejście od strony ul. Głogowskiej przez dawną restaurację McDonald’s (wejście południowe naprzeciwko trasy PeSTki). Wjazd na parking od ul. Śniadeckich. Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: