Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Palacza, Kasprzaka i Jarochowskiego uliczne latarnie świeciły się w ciągu dnia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Palacza, Kasprzaka i Jarochowskiego uliczne latarnie świeciły się w ciągu dnia
30-07-2014 00:24   Janusz Ludwiczak
Wszystkie latarnie uliczne na Kasprzaka, Jarochowskiego, Winklera, Krauthofera, Biedrzyckiego były włączone od godz. 8 aż do 12:30 - zauważa nasz Czytelnik.

We wtorek nasz Czytelnik zauważył, że przez większość dnia świeciły się latarnie na ulicach w południowej części Łazarza.

Poznańska oszczędność i gospodarność - śmiech na sali. Ulice: Kasprzaka, Jarochowskiego, Winklera, Krautfofera, Biedrzyckiego od godzina 8-ej rana, aż do teraz a jest 12:30 wszystkie latarnie są włączone. Nie ma żadnej ekipy naprawiającej. A zatem Grobelny musi wypalić to co zimą zaoszczędził a poznaniak znów zapłaci. Czy urzędasy już nie widzą co się dzieje w Poznaniu? - pisze nasz internauta Nishio na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

W 2012 r. miasto chciało zaoszczędzić 500 tysięcy złotych na ulicznym oświetleniu. Na wniosek ZDM od końca sierpnia latarnie były włączane dopiero po godz. 21 i wyłączane godzinę przed wschodem słońca. Sytuacja ta spowodowała, że wieczorem na ulicach zapanowały egipskie ciemności. Również osoby idące bardzo wcześnie do pracy mogły wielokrotnie używać cytatu "Ciemność, widzę ciemność. Ciemność widzę" z filmu "Seksmisja".


Fot: Nishio
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Miasto znów oszczędza na oświetleniu? Uliczne latanie nie palą się po godz. 3

ZOBACZ TAKŻE: Ulice pogrążone w ciemnościach. Miasto chce zaoszczędzić 500 tys. zł więc gasi latarnie

ZOBACZ TAKŻE: iasto oszczędza na oświetleniu, a lampy świecą się w dzień

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

30-07-2014 09:13:40
poznaniak z Grunwaldu
Chciałem wszystkim przypomnieć, że oprócz wakacji mamy obowiązek.... jesienną są wybory I nie zapomnijmy wybrać „ojca szczotę„ na prezydenta na kolejną kadencje. Wszak nasz Prezydent szczerze dba o swój tyłek ups.. miało być o poznaniaków i młodzież. Walczy z korupcją, biurokracją i dopalaczami, "jest oszczędny". "POZnan* Miasto know-how" – czyli jak kantować przygłupów poznaniaków "POZnan" Miasto you-don't-know-anything Ryszardzie Lwie serca zwany dalej Szczotą. I TO SKANDAL!! Poznaniaku obudź się!!! WYBIERZMY ZNÓW GROBELNEGO I NIE ŻAŁUJMY TEGO WYBORU. Wszak on nasz ojciec i opiekun. Bądźcie ludźmi. Nie każdy się umie dobrać do koryta.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

09

gru

do 11-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Ice Festival" - Festiwal Rzeźby Lodowej

11

gru

Rynek Łazarski
Targi Sztuk Pięknych
w godz. 12:00-17:00

12

gru

Szkoła Podstawowa nr 77 ul. Dmowskiego 50
Ulica dla dzieci - Ulica dla wszystkich
w godz 12:00-19:00, ul. Dmowskiego przy SP77

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: